מה קרה לשוק המשומשות?

שלום, חברים. אני לא מנסה להשתמש בפורום כפלטפורמת מכירה, אבל אני נתקל בבעיה עם המכירה של הקיה שלי. אני מנסה למכור אותה כבר ארבעה חודשים. היא במצב די טוב (דגם 2008), פרסמתי בכל האתרים שיש + פייסבוק ושמתי תמונות. אבל בקושי יש פניות, וזאת למרות שירדתי במחיר כבר פעמיים. למישהו יש מושג מה קורה??

זה ממש מוזר מה שאתה אומר, אני הצלחתי למכור את הפיקנטו שלי תוך שבועיים - היה ביקוש רציני, בכלל לא האמנתי שאמכור כל כך מהר...אולי התמונות שאתה מצלם לא מספיק טובות? צילמת אותה באור יום? באילו אתרים אתה מפרסם? בדקת מחירון שלה? כמה אתה דורש עליה?

שוק המשומשות סובל מהיצע עצום לעומת ביקוש נמוך

זו הסיבה. יש רק מספר מצומצם של דגמים שנהנים מביקוש גם בתקופה זו. קיה פיקנטו היא דוגמה טובה לכך. לעומת אחותה, הפורטה שלוקח המון זמן למכור.

מנהל הפורום
250+

אני אומר לך, עם המצב של השוק - איזו הצעה שנותנים לך תיקח. אתה לא תקבל יותר מזה.

כשאני מכרתי את הרכב שלי היו כמה אנשים שהתקשרו והציעו מחיר נמוך יותר ממה שביקשתי. אשתי אמרה לי למכור אבל אני לא הקשבתי לה ואחרי זה ההצעות כבר לא היו רלוונטיות. נתקענו עם הרכב עוד חצי שנה. 

אשתי אמרה לי עכשיו שבקטעים האלה אני כמו בפרסומת הזאת של הבנק היא מדברת ואני בעולם אחר...

שלום, חברים. אני לא מנסה להשתמש בפורום כפלטפורמת מכירה, אבל אני נתקל בבעיה עם המכירה של הקיה שלי. אני מנסה למכור אותה כבר ארבעה חודשים. היא במצב די טוב (דגם 2008), פרסמתי בכל האתרים שיש + פייסבוק ושמתי תמונות. אבל בקושי יש פניות, וזאת למרות שירדתי במחיר כבר פעמיים. למישהו יש מושג מה קורה??

השוק על הפנים בחוץ! לא משנה מה תעשה, כמה תפרסם באינטרנט, המצב על הפנים. אני גם ניסתי למכור את הרכב שלי והוא סתם חיכה חצי שנה, עד שחבר שלי ראה שמישהו כתב בפורום של רכב באיזה אתר שבאלבר יש אפשרות למכור את הרכב הישן מבלי להתחייב לקנות מהם אוטו. תאמין לי זאת אופציה טובה למכור את הרכב מבלי לחכות שמישהו יענה לך באינטרנט. תברר על זה. 

חיים רק פעם אחת!

אני אנסה, תודה לכולם!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר