המלצה לרכב

המלצה לרכב

ברשותי אופל קורסה שנת 98' ואני מעוניינת להחליף לרכב חדש או יד שנייה.עם קצת עזרה מההורים התקציב שיעמוד לרשותי יהיה סביבות ה 65000 ש"ח.
הרכב אמור לשמש אותי בעיקר לנסיעות בעיר (אוניברסיטה, עבודה) אבל אני גם מעוניינת שיהיה מספיק נוח לנסיעות בינעירוניות.
הייתי שמחה להמלצות.

תוכלי לקנות רכב מיני חדש בתקציב שלך אך יכול להיות שזה לא יהיה מספיק מרווח עבורך ופחות נוח לנסיעות בינעירוניות אבל רצוי לעשות נסיעת מבחן על כול דגם שאת מעוניינת בו כדי לקבל החלטה נבונה ,בהחלט שווה לבדוק רכב סופר מיני כמו מאזדה 2 שנת 2009-2010  שמגיע עם מנוע של 1500 סמ"ק או יונדאי I20    שנת 2010 שמגיע עם נפח מנוע של  1400 סמ"ק  ,שניהם רכבים עם נוחות מרבית בעיר ובהחלט מתאימים לנסיעות בינעירוניות ,תוכלי למצוא רכבים

כאלו באחת מחברות הליסינג במצב טוב.

בהצלחה  

ברשותי אופל קורסה שנת 98' ואני מעוניינת להחליף לרכב חדש או יד שנייה.עם קצת עזרה מההורים התקציב שיעמוד לרשותי יהיה סביבות ה 65000 ש"ח.
הרכב אמור לשמש אותי בעיקר לנסיעות בעיר (אוניברסיטה, עבודה) אבל אני גם מעוניינת שיהיה מספיק נוח לנסיעות בינעירוניות.
הייתי שמחה להמלצות.

אני חושב שיונדאי I20 בהחלט יכול להיות טוב בשבילך והוא מספיק נוח לנהיגה בינערונית וממה שאמרו לי שהוא חוסך בדלק (אני אישית נוהג בטיוטה וחושב שטיוטה חיסכוני יותר). 

בקשר להחליף את הרכב הישן, אז למה פשוט שלא תמכרי אותו? אני יודע שבאלבר יש אפשרות למכור את הרכב הישן ופשוט מאוד לקנות רכב חדש יותר וטוב יותר. מציע לך לברר אצלם ולראות איך זה שם, כי נראה לי שיש להם אופציות טובות גם למכירת רכב ישן וגם לקנות רכב.

חיים רק פעם אחת!

מה זה הדבר הזה למה כולכם שולחים אותה לליסינג, יונדאי i20 הוא רכב מעולה אני נוסע עליו בעצמי בעיר ומחוצה לה כל שבת שניה לירושלים ופעמיים לצפון והיה נוח מאוד אבל את צריכה לחשוב כמה דלק את רוצה להשקיע ברכב כל חודש ובטח שלא מאזדה 2 שהיא אכלת דלק כאילו היא רכב ספורט לפי איך שאת נשמעת זה נראה כאילו יספיק לך רכב מיני כמו קיה פיקנטו או טויוטה אייגו או סיאט מיי אבל המלצה חמה כל הרכבים האלה הם פלוס מינוס אותו דבר תלכי על חברה מוכרת ששם החלקים יהיו יותר זולים למרות שעדיף ללכת לעשות נסיעות מבחן ולראות מה הכי מתאים.

אבל מה שבטוח שזה יהיה מעולה גם בעיר וגם מחוץ לעיר. בכל זאת אנחנו לא ארה"ב.

מה זה הדבר הזה למה כולכם שולחים אותה לליסינג, יונדאי i20 הוא רכב מעולה אני נוסע עליו בעצמי בעיר ומחוצה לה כל שבת שניה לירושלים ופעמיים לצפון והיה נוח מאוד אבל את צריכה לחשוב כמה דלק את רוצה להשקיע ברכב כל חודש ובטח שלא מאזדה 2 שהיא אכלת דלק כאילו היא רכב ספורט לפי איך שאת נשמעת זה נראה כאילו יספיק לך רכב מיני כמו קיה פיקנטו או טויוטה אייגו או סיאט מיי אבל המלצה חמה כל הרכבים האלה הם פלוס מינוס אותו דבר תלכי על חברה מוכרת ששם החלקים יהיו יותר זולים למרות שעדיף ללכת לעשות נסיעות מבחן ולראות מה הכי מתאים.

אבל מה שבטוח שזה יהיה מעולה גם בעיר וגם מחוץ לעיר. בכל זאת אנחנו לא ארה"ב.

יש לקחת בחשבון שהמאזדה 2 מגיעה עם מנוע 1500 והיונדאי I20 מגיעה עם מנוע 1400 ולכן צריכת הדלק של הרכבים הללו לא זהה אך גם לא שונה משמעותית נא ראו דיון שהיה לא מזמן על שנתון 2009 אמנם ,אך עדיין אין שונה משמעותי מ 2010 : 

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=456724 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר