שאלה על השכרת רכב בחו''ל

אולי יש למישהו כיוון ויעזור לי בנושא הזה.

איך בדיוק שוכרים רכב לטיול?

ואיפה מוציאים את הרישיון הבינלאומי?

בקיצר, אם יש לכם כיוון גם עם מי אני יכולה לדבר על זה, אז זה יהיה מעולה וגם אשמח לקבל המלצות.

איפה בחו"ל?

ממה שאני יודעת את צריכה לגשת לממסי וזה בדיוק 5 דקות לעשות את זה.

לגבי השכרת רכב זה תלוי בייעד כי אני יודעת למשל שבאירופה ובעוד כמה מקומות בעולם אפשר אילו להשכיר דרך אלבר (זכיינית של טריפטי דולאר בחו"ל) ובמחירים באמת טובים.

שלום.יוצרים קשר עם כלחב' השכרה ,מזמינים רכב בכל גודל שרוצים .התשלום בהתאם .עניין של שקלים בודדים .חייבים כ. אשראי בנ''ל לחברה בחו''ל .זה לבטחון של נזקים .אם אין נזק לא מחייבים .חייבים רשיון בינלאומי וגם את הישראלי להציג בחו''ל אחרת אין רכב .לא לשכוח בבית .ר.בין לאומי ,מוציאים בממס''י עניין זול עד 20 ש''ח בתוקף לשנה שלמה . צמוד כמובן לרשיון הישראלי ,חובה .לנסוע בזהירות ,כי שם מקפידים .נסיעה טובה.

שלום.יוצרים קשר עם כלחב' השכרה ,מזמינים רכב בכל גודל שרוצים .התשלום בהתאם .עניין של שקלים בודדים .חייבים כ. אשראי בנ''ל לחברה בחו''ל .זה לבטחון של נזקים .אם אין נזק לא מחייבים .חייבים רשיון בינלאומי וגם את הישראלי להציג בחו''ל אחרת אין רכב .לא לשכוח בבית .ר.בין לאומי ,מוציאים בממס''י עניין זול עד 20 ש''ח בתוקף לשנה שלמה . צמוד כמובן לרשיון הישראלי ,חובה .לנסוע בזהירות ,כי שם מקפידים .נסיעה טובה.

וואי תודה על התשובות!

בקשר למדינה, רוב הסיכויים שזה רומניה!!!!

אבל באמת תודה על התשובות סוף סוף ונראה לי שאחפש על החברה עוד בגוגול.

תודה.

היום בעידן האנטרנט להשכיר רכב בחו"ל זה פשוט וקל. אפשר לעשות את זה בכל אתר תיירות כולל השוואת מחירים ומידע בעברית. 
למידע נוסף אני מציע לך לקרוא דף ארוך מאוד ומאורגן  שכתבתי על מידע להשכרת רכב בחול, כולל כל המידע והטיפים מהנסיון שלי כתייר וכמשווק של השכרת רכב. אני מתכנן להכין על כך גם סרטון הדרכה אבל יכח לי זמן. 

לגבי רישיון בינ"ל אין לי מה להוסיף על המידע הנאמר לפני רק אומר שכדאי לבדוק אם הנך זקוק לו בכלל (במדינות רבות באירופה מקבלים את רישיון הנהיגה הישראלי כך שמבחינת המשטרה אתה מכוסה - אלא שחלק מהחברות אינן מוכנות להשכיר רכב למי שאינו מחזיק ברישיון כזה) תוכל לקרוא על כך עוד בדף שכתבתי על רישיון בין לאומי.

מקווה שעזרתי לך,

אוהד עורך התוכן של אתר הכל על 

היי

גם כשנוסעים לחו"ל צריך לדאוג לכיסוי ביטוחי. תוכל לקרוא במאמר המצורף ביטוח רכב שכור איך לעשות זאת נכון ולמנוע בעיות במקרה של תאונה.

קרן

תראה אני לא הכי מבין בעניין אבל נראה ליע שזה סוג שונה של דרכון

וצריך לפנות לרשויות בעיניין אני יכול להגיד לך מניסיון שכל עיניין השכרות הרכב בחו"ל לא כל כך

מסובך כמו שהוא נראה לעיתים חשוב שתארגן הכל מהארץ אחר כך זה סיפור לארגן בחול

המון חברים שלי משכירים רכב בחו"ל
 וזה תמיד יוצא משתלם

אני בדקתי כמה אתרים להשכרות רכב ונתקלתי באתר הזה אם בא לך תבדוק

יש חברה שאני משתמש בה כאשר השכרתי רכב בבלגיה.

אתה יכול לראות כאן באתר של החברה.

עולם השכרות הרכב בוינה רק גודל בשנים האחרנות עם גדילה של וינה שבאוסטריה
הפרישה הרחבה והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אופרן לתכנן את טיולם בבירת אוסטריה בצורה מיטבית

השכרת רכב בוינה לא היתה יותר פשוטה

http://www.ofran.co.il/1158-he/Ofran.aspx

היי,

ממליץ לך לנסות גם דרך אוטו שי.

הם זולים, ונעזרתי בהם יותר מפעם אחת.

בהצלחה 

אתר שיש בו מידע רב לגבי השכרת רכב בחו"ל וגם בארץ.

בקיצר, אם יש לכם כיוון גם עם מי אני יכולה לדבר על זה, אז זה יהיה מעולה וגם אשמח לקבל המלצות.

את יכולה לפנות לחברת רנט פור יו והם יטפלו לך בכל השאלות שיש לך.

בשכרת רכב בחול

את יכולה לפנות לחברת רנט פור יו והם יטפלו לך בכל השאלות שיש לך.

בהשכרת רכב בחול

היי ליידי.. 

את מוזמנת להיכנס לקישור- להשאיר פרטים ונחזור אלייך עם הצעה משתלמת במיוחד

http://www.auto1.co.il/subsite.aspx?id=7

בהצלחה ותהני בחו"ל

אלון - אוטו1

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר