רכיבה על אופניים

רכיבה על אופניים

שלום חברים, היום נושא של רכיבה על אופניים הוא ספורט מאוד מבוקש וטרנד לא מבוטל,אנו הישראלים נוטים מהר מאוד במיוחד בחגים לגדל קרס ובן שמנה, לכן החלטתי לרכוש אופניים מחברת טלרן אופניים ,לא יודע למה אבל הם נחמדים ועונים כלכ השאלות המציקות שלי ,באופן מקצועי והמחירים שלהם מעולים .

משהוא יכול להמליץ על אופניים חשמליות או אופני הרים

http://www.bicycle-talran.co.il/?cat=15

http://www.bicycle-talran.co.il/?cat=25 

אני יותר בענייני רכבים, ובכלל בכל הקשור לאדרנלין וכייף, גם בענייני קארטינג. אפשר למצוא היום מגוון רחב מאד של אופני שטח/הרים/ספורט, וחשוב לפנות אל חנויות המתמחות בזה כדי לאתר את האפשרות הטובה ביותר. אגב, אם עושים את זה לשם ההנאה שבעניין, כדאי לנסות גם קארטינג. כייף בלתי רגיל!!!

_____

קארטינג

אופניים חשמליות היום הם הפתרון הנוח לכולם בכל הגילאים ! 

אני מסכים במאה אחוז, אופניים באמת פתרון נוח אבל יש עוד פתרון נוח לא פחות והוא הקורקינט החשמלי. רכיבה ממושכת באופניים חשמליות יכולה להיות קצת לא נוחה למי שלא רגיל. קורקינט חשמלי הוא כמו טוסטוס קטן רק שלא צריך רשייון נהיגה והוא לא מגיע למהירויות מסוכנות כמובן.

קורקינט

גם אני מסכים בנוגע לאופניים חשמליים זה בהחלט הדרך הנעימה יותר לנוע ברחבי העיר.

היי,

אז נכוון, הטרנד נורא חם, אבל מצאתי איכותי הרבה יותר המציע אופניים חשמליות במגוון דגמים - כאשר הדגם המתקדם ביותר הוא הdb3 - אפניים מתקפלות סופר יפות ואיכותיות. רצוי לקחת בחשבון כי אלו אופניים המתקדמות כיום בשוק ולכן אין פה מה להשוות כלל. 

בהצלחה בבחירה!

היי,

אז נכוון, הטרנד נורא חם, אבל מצאתי איכותי הרבה יותר המציע אופניים חשמליות במגוון דגמים - כאשר הדגם המתקדם ביותר הוא הdb3 - אפניים מתקפלות סופר יפות ואיכותיות. רצוי לקחת בחשבון כי אלו אופניים המתקדמות כיום בשוק ולכן אין פה מה להשוות כלל. 

בהצלחה בבחירה!

האמת שהרכבת הקלה טרפה את הקלפים, היום או שאתה עם אופניים חשמליים או שאתה לא נכנס אל העיר , שלא נדבר שלא צריך ביטוח וטסט , אין ממש תחרות מצד המכוניות והאופנועים 

היי חברים מי שכבר לו לשכור או קנה והתחרט תמיד אפשר להשכיר ולשכור ב Rentitb.com מאוד מומלץ וזה אחלה הכנסה פאסיבית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר