רכב זול וטוב

רכב זול וטוב

אני משתחררת מהצבא בקרוב ורוצה לקנות אוטו שהוא זול וטוב. האם למישהו יש המלצות לסוג מסויים של אוטו. אשמח גם לקישור אם יש...

אם תוכלי להיות יותר ספציפית לגבי המסגרת התקציבית שלך זה יכול לעזור.

אבל באופן כללי, הייתי ממליץ לך לבחור באוטו לא ישן מידי (כדי שלא יהיו לך יותר מידי בעיות) וביטיחותי. גם טיפ חשוב, לקחת כל רכב שאת מתעניינת בו לבדיקה לפני קניה כדי לגלות אם הוא עבר תאונה או לא...

באמת חשוב שתהיי קצת יותר ספציפית על התקציב.. והאם את מחפשת רכב חדש? אני קניתי לא מזמן ללימודים אופל קורסה חדשה ואני מאוד מרוצה..

אבל שוב, הכל שאלה של תקציב..

מסכימה עם מי שמעליי, חשוב שתהיי יותר ספציפית.. אם זה התקציב, ידני או לא, מה רוב הנסיעות- עירוניות או לא, נהג יחיד או משפחתי, מה הקריטריונים החשובים.. ואז נוכל לעזור לך בצורה האופטימלית.

הערה קטנה לדרך: האופל שאדווה מדברת עליה יכול להוות יופי של אופציה אם את מחפשת רכב קטן, זריר וחסכוני בדלק.

השאלה היא אם זה מה שאת מחפשת אחרי הכל... 

היי, אם את מעוניינת לקבל הצעות ומידע ממס' חברות רכב ללא עלות וללא התחייבות !! אשמח שתיצרי קשר: maayank3@walla.co.il

טוב אז הרבה כתבו לך והם צודקים, צריך יותר פרטים!

את יכולה לבדוק בחברות ליסינג שונות, אני יודע שמוכרים שם גם רכבים (כמו למשל, אוויס, אלבר, אלדן ועוד!!!) אני אישית חושב שכדי לך ללכת לחברת ליסינג ולקנות משם את הרכב, כי אם תצטרכי משהו, או תהיה בעיה כלשהי, אז תמיד יהיה לך למי לפנות.

מה שכן, אני מכיר מישהו מהעבודה שלי, שקנה מאלבר רכב כמעט חדש לגמרי, במבצע טוב והוא אמר שהיחס והשירות שהוא קיבל היה ממש טוב והרכב היה במצב מצויין. את יכולה לבדוק גם בגוגול על כל המבצעים שיש. מצאתי בפורום אחר של רכב מישהו שכתב על המבצע ופרסם את הקישור שיש עכשיו באלבר ואפשר לראות את הפרסומת שיש בפורום של המכוניות את המבצע הזה שיש עכשיו. את יכולה לבדוק אצלם.

חיים רק פעם אחת!

עשיתי בירורים כבר לפני קנייה בקרוב. אני משתחררת בקרוב ואני צריכה רכב חדש לנסיעות בינעירוניות כל יום. התקציב עד של מאה אלף ומן הסתם שיהיה חסכוני בדלק. באמת קיבלתי המלצות טובות על אופל קורסה. כמה באמת היא עולה?

אופל קורסה החדשה מחנות עולה 90 אלף ש"ח,

משומשת חדשה יכולה לעלות החל מ- 80 אלף ש"ח אך אני מקומך קונה אופל קורסה החדשה מיד2 מודל שנתיים אחורה (2010)

במחיר זול

http://www.yad2.co.il

בהצלחה

היי,

כדאי לך לפנות אל חברות ליסינג והשכרת רכבים. יש היום מבצעים כדאיים וגם מגוון רחב מאד של רכבים. אם את מחפשת רכב זול אבל גם טוב, זו דרך מצוינת ליהנות מרכישה מוצלחת!

ליסינג - הוטקאר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר