טויוטה אוריס?

טויוטה אוריס?

מחפש לקנות רכב, מתלבט בין הטויוטה אוריס לבין הi30. תוכלו להמליץ לי מי מבין שתיהן טובה יותר. אנחנו משפחה עם 2 ילדים קטנים. דבר נוסף האם האוריס היא הקורולה החדשה? בינתיים הצלחתי לקבל הצעת מחיר מליסניג פרטי על האוריס בתשלומים (שזה די נוח קצת כבר עלי לשלם סכום גבוה בתשלום אחד) 1540 ש"ח למשך 30 חודשים

לדעתי הטויוטה עדיפה על היונדאי בגלל שמירת הערך שלה וגם בגלל איכות החומרים

המחיר של שני הרכבים זהה,צריכת הדלק כמעט זהה. בנוחות ובאמינות טויוטה יותר חזקים וגם בשוק יהיה יותר קל ומשתלם למכור טויוטה מאשר יונדאי כי השוק מוצף ויוצף במכוניות יונדאי של חברות הליסינג והשכירות. לגבי התשלום אם אתה קונה רכב חדש אני מציע לך לבדוק אופציות מימון בתשלומים בחברות הרכב זה יהיה יותר משתלם וחסכוני בשבילך מאשר לקחת ליסינג פרטי.

אין פה התלבטות בכלל...ה i30 רכב הרבה יותר מודרני ומרווח

בברכה,

הסנאי.

גם נכון אבל מתי שתרצה למכור את הרכב אתה תפסיד מהI30

גם עם זה קשה לי להסכים, הם מוכרים הרבה יותר מהאוריס וירידת הערך זהה.

בברכה,

הסנאי.

הבעיה זה לא הירידת ערך אלה הצפת השוק במכוניות שנמכרו ע"י חברות ליסינג ושכירות

מכר שלי בדיוק מכר את האוריס שלו, אתה לא רוצה לדעת כמה הוא "התגמש"

אני משאר שאין לך אוריס, אבל זה לא כזה רכב מדהים. ובכללי ה I30 הרבה יותר איכותות ומרווחת, צריכת הדלק והביצועים עדיפים, היא שקטה יותר והרבה יותר בטוחה (5 כוכבים של 2011 במקום של 2008 - יש הבדל).

בברכה,

הסנאי.

תאמת שבחיים לא הייתה לי אוריס אבל אם לומר את האמת

יוצא לי הרבה לנהוג בשני הרכבים האלה מתוקף העבודה שלי ובשניהם אני מרגיש הרגשה של חוסר איכות. באמת שבמחירים שלהם הייתי קונה רכב אחר לא I30 ולא אוריס יש רכבים הרבה יותר איכותיים במחירים האלה

גם נכון אבל מתי שתרצה למכור את הרכב אתה תפסיד מהI30

למה שיפסיד? בליסינג פרטי אפשר אחרי 3 שנים להמשיך את העיסקה ולשדרג לרכב חדש אחר זה יתרון

ואז העיסקה שהציעו לו דווקא אחלה.

יש גם חברות רכב שמתחייבות לקנות את הרכב שלך במחיר מחירון זה תלוי במה שהוא צריך

טויוטה אוריס?

מחפש לקנות רכב, מתלבט בין הטויוטה אוריס לבין הi30. תוכלו להמליץ לי מי מבין שתיהן טובה יותר. אנחנו משפחה עם 2 ילדים קטנים. דבר נוסף האם האוריס היא הקורולה החדשה? בינתיים הצלחתי לקבל הצעת מחיר מליסניג פרטי על האוריס בתשלומים (שזה די נוח קצת כבר עלי לשלם סכום גבוה בתשלום אחד) 1540 ש"ח למשך 30 חודשים

.

היי, אם תרצה לקבל הצעות מחיר מחברות נוספות (2 - 3 חברות) ללא התחייבות או עלות . אשמח לעזור (: maayank3@walla.co.il

תאמת שבחיים לא הייתה לי אוריס אבל אם לומר את האמת

יוצא לי הרבה לנהוג בשני הרכבים האלה מתוקף העבודה שלי ובשניהם אני מרגיש הרגשה של חוסר איכות. באמת שבמחירים שלהם הייתי קונה רכב אחר לא I30 ולא אוריס יש רכבים הרבה יותר איכותיים במחירים האלה

חנקתם את הבחור, כנראה שזה התקציב שלו. מה לעשות...לגבי האוריוס

המבצע שאתה מדבר עליו הוא בטח של אלבר, ככה לפחות ראיתי בפרסומים שלהם. יש יתרונות לליסניג כשאתה יכול כמו שאמרתי אחרי 3 שנים להחליף לרכב מתקדם יותר ולחסוך לעצמך את ירידת הערך, במקום להתקע איתו . לגבי הi30 יכול להיות שהיא יותר מוצלחת. אבל למה שלא תעשה נסיעת מבחן על שתיהן ותראה מה עונה לך על הצורך. שבת שלום.

אם אתה מהדרום בדוק בסוכנות טויוטה בבאר שבע. יש להם שם מבצע על האוריוס.

טויוטה אוריס רכב מעולה

יש יותר פרטים עליו באתר דל טויוטה רייכמן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר