מכוניות וילדים

מכוניות וילדים

שלום, אני ובעלי מצפים בקרוב לילדינו הראשון בין כל הסידורים והעניינים יש גם את המכונית אנחנו חושבים לקנות רכב משפחתי, משהו פשוט והכי חשובה הבטיחות יש הצעות? תודה!

מזל טוב ובשעה טובה

מה התקציב? חדש, משומש? תפרטי בבקשה את כל הצרכים שלך מהרכב כדי שיהיה יותר קל להמליץ. אל תשכחי גם שלילד אחד לא צריך רכב משפחתי מלא. חשוב מושב אחורי סביר, שאת כרית האוויר מלפנים (אם את בכל זאת לא מושיבה מאחור) ניתן יהיה לבטל ושבתא המטען תוכל להיכנס עגלה.
מנהל הפורום
250+

תודה :)

התקציב הוא בסביבות ה-50-60. מתלבטים, אבל אם אפשר חדש אז כדאי לא? זה אמנם הילד הראשון אבל אנחנו מתכננים להרחיב את המשפחה ונראה לי שכדאי כבר לקנות רכב שיהיה בטיחותי מספיק, מקום לכל הציוד בבאגז'.. אין דרישות מיוחדות, זה הולך להיות רכב בעיקר לעיר ולטיולים משפחתיים בסופ"ש.. אה ושיהיה אוטומטי. תודה!

חדש במחיר הזה?

תקנו אותי אם אני טועה, אבל במחיר הזה אני חושב שיש רק את המכוניות מיני. זה אידאלי אולי למשפחה קטנה, אבל צריך לחשוב גם על העתיד...

גם משומש זה טוב

אין לי שום דבר נגד משומש :) אנחנו פתוחים לרעיון מה שחשוב באמת זה שלא נצטרך להחליף את המכונית בקרוב, כלומר גם מכונית גדולה מספיק וגם עמידה.. התקציב מעט גמיש כלפי מעלה כי לקחנו בחשבון גם הוצאות על ביטוח, דלק וכל מיני כאלה. דרך אגב ביטוח, יש תלות בגודל המכונית??

מכוניות וילדים

שלום, אני ובעלי מצפים בקרוב לילדינו הראשון בין כל הסידורים והעניינים יש גם את המכונית אנחנו חושבים לקנות רכב משפחתי, משהו פשוט והכי חשובה הבטיחות יש הצעות? תודה!

מזדה 3?

גם משומש זה טוב

אין לי שום דבר נגד משומש :) אנחנו פתוחים לרעיון מה שחשוב באמת זה שלא נצטרך להחליף את המכונית בקרוב, כלומר גם מכונית גדולה מספיק וגם עמידה.. התקציב מעט גמיש כלפי מעלה כי לקחנו בחשבון גם הוצאות על ביטוח, דלק וכל מיני כאלה. דרך אגב ביטוח, יש תלות בגודל המכונית??

יש שם מישהו :)?

אולי מישהו יכול לתת המלצות על מכונית ספציפית? תודה

מכוניות וילדים

יש לי כמה הצעות לרכבים שיתאים בול עליך:

כמו שאמרת שהתקציב שלך 50 - 60 אלף שקל= סובארו B4 מודל 2004 - 2006 פורד פוקוס מודל 2007 - 2009 מאזדה 3 מודל 2006 - 2008 פיגו 307 או 308 מודל 2007 - 2009 פולקסווגן ג'טה מודל 2008 - 2009 דייהטסו סיריון מודל 2010 ב- 60 אלף שקל מיצובישי לנסר (תבחרי איזה דגם שתרצי) מודל 2007 - 2009 כל הרכבים שפירטתי לך תוכלי למצוא באתר שנקראת יד2 http://www.yad2.co.il/ בהצלחה

תודה :)

התקציב הוא בסביבות ה-50-60. מתלבטים, אבל אם אפשר חדש אז כדאי לא? זה אמנם הילד הראשון אבל אנחנו מתכננים להרחיב את המשפחה ונראה לי שכדאי כבר לקנות רכב שיהיה בטיחותי מספיק, מקום לכל הציוד בבאגז'.. אין דרישות מיוחדות, זה הולך להיות רכב בעיקר לעיר ולטיולים משפחתיים בסופ"ש.. אה ושיהיה אוטומטי. תודה!

יש חדש במחיר כזה..

אבל בעיקר ידני. הפיקנטו של קיה יכולה לענות על הצרכים שלכם והיא מגיעה בסביבות הנמוכות של ה-60K, אם תגדילו את התקציב כן תוכלו להגיע לאוטו' לא במחיר גבוה במיוחד. זה רכב אמין ובטוח לילד העתידי שלכם... מזל טוב!!

יש לי כמה הצעות לרכבים שיתאים בול עליך:

כמו שאמרת שהתקציב שלך 50 - 60 אלף שקל= סובארו B4 מודל 2004 - 2006 פורד פוקוס מודל 2007 - 2009 מאזדה 3 מודל 2006 - 2008 פיגו 307 או 308 מודל 2007 - 2009 פולקסווגן ג'טה מודל 2008 - 2009 דייהטסו סיריון מודל 2010 ב- 60 אלף שקל מיצובישי לנסר (תבחרי איזה דגם שתרצי) מודל 2007 - 2009 כל הרכבים שפירטתי לך תוכלי למצוא באתר שנקראת יד2 http://www.yad2.co.il/ בהצלחה

המון תודה אביב!!

תודה רבה על ההצעות הקונקרטיות :) זה ממש עוזר להתמקד, כשיש יותר מדי אופציות אני מתפזרת. נ.ב איך אפשר להגדיר שתגיע לי התראה למייל על תגובה בפורום? לא מגיעה :(

אם תרצי לדעת ולשאול עוד שאלות קחי את מייל שלי: aviv_1113@walla.com

אני די גאון ברכבים, אז דברי איתי במייל, יום טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר