ביטוח אופנועים

ביטוח אופנועים

שלום אני מתכנן לרכוש אופנוע KAWASSAKI Z750R אני בן 22 לכמה הנחה אני אהיה זכאי בביטוח.(פעם ראשונה שאני רוכש אופנוע)

יש פורומים מיוחדים לאופנועים אויל כדאי לך לשאול שם

ביטוח אופנועים

היי אלעד ההמלצה שלי היא שתפנה למספר חברות ביטוח לקבלת הצעת מחיר. תוכל לעשות זאת דרך האינרנט באתר הנקרא wobi המאפשר קבלת הצעות אונליין מרוב חברות הביטוח הגדולות, ואם מצאת הצעה טובה, האתר מאפשר גם לרכוש ישירות דרכו את הפוליסה. מצורף קישור לאתר

תוכל לבצע השוואת מחירים גם באתר ביטוח רכב

השוואת מחירים לביטוח רכב

היי

לדעתי באתר וובי לא תוכל לרכוש ביטוח לאופנועים. ההתמחות שלהן היא ביטוחי צד ג' ומקיף לרכב. אני חידשתי את ביטוח הרכב דרכם בחברת מנורה בתחילת החודש. אני מאד מרוצה מהמחיר וגם מהשרות עד כה. מי שרוצה לבדוק הצעה לרכב שלו יוכל לעשות זאת בלינק הבא:

ביטוח מקיף לרכב

צהריים טובים חברים

אני רוכב כרגע על אופנוע שטח של ימאהה, ומרגיש שעם כל החוויה והפאן, אולי כדאי לקחת משהו יותר פרקטי שימש אותי גם לתחבורה בין עירונית במהירויות יותר גבוהות. אז התחלתי לבדוק כל מני אפשרויות של קטנועים של בערך 250 סמ"ק, כמו למשל ג'וירייד וג'וימקס. או אופנוע דו שימושי בהנחה שהוא לא יהיה יקר. אני שם לב שהמחירים די גבוהים... מה שמוביל אותי לשאול איפה אפשר להשיג אופנועים עם צבע בהתאמה אישית?

תודה מראש

דורון

אני עשיתי סקר שוק מקיף לפני שרכשתי ביטוח חובה לקטנוע שלי וגיליתי שאודי דגן הכי זול בהשוואה לכל האחרים, ב% ניכרים מאוד, וגם במקיף היה הבדל לטובתם.

ממליץ... צירפתי לינק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר