מהי ירידת הערך על קניית רכב מתצוגה ??

אתה מאבד בסביבות הבין ה5 ל10 אחוז מערך הרכב ברגע שהוא יוצא החנות

ניתן לרכוש מחברה להשכרת רכב

ניתן גם לרכוש מחברה להשכרת רכב. בכל סוכנות השכרת רכב מטפלים במכוניות באופן שוטף לאורך כל השנה ומקפידים על תקינות הרכב. אני רכשתי מאזדה 3 מסוכנות השכרת רכב ומאד מרוצה מהרכישה.

תשובה לגבי ירידת ערך מרכב בתצוגה

בקניית רכב חדש מאולם תצוגה אחוז ירידת הערך שווה לאחוז המע"מ שהוא סביב ה17% (אחרי שעברה יד). אני ממליץ לך לקנות רכב מיד ראשונה עם קילומטרז'נמוך מאוד שנת 2010, ככה לא תספוג את ירידת הערך הזאת. אני למשל קניתי רכב יד ראשונה מאלבר עם 15,000 קילומטר שנת 2010 ב20,000 שקל פחות מרכב חדש.

ניתן לרכוש מחברה להשכרת רכב

ניתן גם לרכוש מחברה להשכרת רכב. בכל סוכנות השכרת רכב מטפלים במכוניות באופן שוטף לאורך כל השנה ומקפידים על תקינות הרכב. אני רכשתי מאזדה 3 מסוכנות השכרת רכב ומאד מרוצה מהרכישה.

תגובה

במידה והמלצות מותרות בפורום הזה, אני ממליץ על חברת השכרת רכב בשם "אוטו שי". אני עושה דרכם שירותים של ליסינג תפעולי. עבור העסק שלי, צעד זה מייעל מאד את העבודה: אני משלם סכום כסף חודשי שסביר בכל קנה מידה, לא צריך לדאוג למכונאי אשר יטפל בתקלות אשר קורות (לעיתים רחוקות אמנם, אבל קורות. אחרי הכל, מדובר פה ברכבים). חשוב לא פחות- כאשר הדבר נדרש, אני מקבל במיידי רכב חלופי, דבר שלא פוגע בשגרת העבודה כלל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר