רכישת קטנוע 250

רכישת קטנוע 250

מתלבט בין רכישת קטנוע פיאג'יו 250 X evo לבין קטנוע ג'וימקס 250. האם יש המלצות, במיוחד האם יש מישההו המחזיק ומשתמש בפיאג'יו X evo 250 יותר משנה .אודה למענה גם לדוא"ל borafi@gmail.com

יש הבדל במחירים, פיאג'ו יותר טוב

אני רוכב על הג'וימקס שזה קטנוע טוב מאוד, ההבדל ביניהם הוא השימושיות, בגודל וכמות תאי האיחסון ובמרווחי הטיפולים שהוא לטובה בפיאג'ו, וכאמור ההבדל הוא במחירים אלא אם כן המבצע לפיאג'ו נמשך ואז בהחלט עדיף פיאג'ו.

מצטרף להמלצה על הפיאג'ו

נוח יותר, מתנהג טוב יותר וגם המחיר אטרקטבי.
מנהל הפורום
250+

אם עדיין לא רכשת תבדוק את הקימקו

קראתי שגם הם עושים מבצעים לדאון טאון, יש 125, 200 ו300 סמ"ק, יש מבחן בוואלה ל300 אבל מעניין לדעת לגבי ה200 סמ"ק שהוא בוודאי יותר זול.

רכישת קטנוע 250

מתלבט בין רכישת קטנוע פיאג'יו 250 X evo לבין קטנוע ג'וימקס 250. האם יש המלצות, במיוחד האם יש מישההו המחזיק ומשתמש בפיאג'יו X evo 250 יותר משנה .אודה למענה גם לדוא"ל borafi@gmail.com

מצטרף להצעה על קימקו

יש לי דאון טאון 200 סמ"ק וזה פשוט קטנוע מדהים!!!!

שלום לכולם

השתחררתי מהצבא לא מזמן, הגעתי למסקנה שהגיע הזמן לקנות רכב דו גלגלי. זה פשוט הפתרון הכי משתלם מבלי לקרוע את עצמי בשתי עבודות.

התחלתי לברר על דגמים בחברות שונות, ואני עדיין די מתלבט. האם כדאי לי לקחת דגם חזק ושימושי כמו ב קטנוע 250 דוגמת ג'וימקס, או שעדין להתחיל ממשהו פשוט ועדין כמו מיו למשל....

עוד לא הוצאתי רישיון, אני עדיין באמצע השיעורי נהיגה. אולי כדי לקחת אופניים חשמליות וזהו?

תודה מראש

אני  למשל קניתי קטנוע 250 של  joymax ומאוד מרוצה. ממליץ בחום.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר