כמה עולה ביטוח חובה לקטנוע/אופנוע?

צריכים את הביטוח של המקיף וצד ג'? או לא צריך? רק ביטוח חובה? סלחו לי אני בפעם ראשונה פה רק מנסה להשיג את העזרה

ברוך הבא

ביטוח חובה, חובה השאר זה מה שנקרא פיזור סיכונים. צד ג' מאוד מומלץ לעשות, למקרה וגרמת נזק למישהו אחר, רכב או אדם, זה עלול להיות יקר לגבי מקיף, יש כאן שתי אופציות. מקיף מלא וחלקי חלקי, רק נגד מקרה של תאונה, או רק נגד מקרה של גניבה הכל תלוי בהרגשה שלך. האם אתה חושש שיגנבו לך? כמה שווה הכלי שלך? תאונה - לבדוק מה מידת הפיצוי במקרה ו... חלק לא משלמים על תיקון חלקי פלסטיק (פיירינג) וגם מה מידת ההשתתפות העצמית - ואת זה לחשב כמובן אל מול שווי הכלי שלך.
מנהל הפורום
250+

הבנתי תודה אבל אם אתה יכול לפרט קצת על מחירי ביטוחים? חובה מקיף צד ג'..

רק בעיקר כמה עולה ביטוח חובה לאופנוע/קטנוע כי זה חובה :)

הבנתי תודה אבל אם אתה יכול לפרט קצת על מחירי ביטוחים? חובה מקיף צד ג'..

זה אישי לגמרי

ביטוח החובה אינו עוד אחיד זה נתפר לפי ותק הרכיבה שלך, העבר התאונתי שלך, הכלי עליו אתה רוכב וכו' כך גם לביטוח המקיף ביטוח צד ג' פחות או יותר זהה ברוב המקרים. צלצל לסוכן (אודי דגן למשל) והם יסבירו לך בדיוק את העלויות. מומלץ גם לבדוק עוד מברות אחרות (אליהו וכו'), אולי המחירים יהיו זולים יותר.
מנהל הפורום
250+

חג חמישי שמח אנשים

אני רוכב כרגע על קטנוע, ואני שוקל להעיף אותו ולקחת טרקטורון רשע. למרות שמדובר פה על מהלך שהוא לטובת הפאן, עדיין צריך לחשוב על הצד הכלכלי. העלויות אחזקה של הקטנוע לא גבוהות בכלל. האמת שבשנתיים האלה לא הייתי במוסך אפילו לא פעם אחת. הגזרה היחידה בנושא הזה זה העלויות של הביטוח חובה לקטנוע. מישהו יכול להגיד לי מה העלויות של טרקטורון, וכמה עולים טיפולים נפוצים?

תודה מראש

דורון

כמו שיעקב אמר, מחיר ביטוח זה אישי וגם סוג של "מסחרה" עם הסוכנים כמו בכל דבר כאן. מנסיון אני יכול להגיד שההצעה הכי טובה שאני קיבלתי לביטוח קטנועים חדשים היה אצל אודי דגן, ועשיתי סקר שוק מקיף מאוד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר