בקשת המלצה לצמיגים חדשים לרנו מגאן 2007

חתך 195 65 15R אשמח לתשובתכם

כל צמיג יתאים לך....

לא זכור לי שנפתח מסלול מרוצים לסופי שבוע בארץ ולמהירויות של עד 130 קמ"ש שבה נוהגים בארץ כל צמיג יעשה את מלאכתו נאמנה. רק עשה לעצמך טובה וקנה צמיג מחברה ידוע, לא M+Sהמיועדים לשלג ובוץ (ראיתי גם כאלה שהפנצ'רמכרים הצליחו למכור לאנשים תמימים) ושיהיו עם תאריך יצור של לא יותר מחצי שנה אחורה. מעבר לזה לא תרגיש בהבדל בין הצמיגים. אל תתפתה למחיר זול, אלה החיים שלך ושל אחרים. אשמח לתת עצות נוספות.

תוספת קטנה....

להקפיד שעל אותו הציר יהיו צמיגים זהים מבחינת תוצרת תוצרת, אותו הגודל ורצוי גם אותו תאריך יצור(שאל אותי אם אתה לא יודע איך לבדוק אותו). אם אתה קונה רק זוג יש להרכיב את הצמיגים החדשים מאחור ולאילו שהיו מאחור לעשות איזון מחדש. לא לקנות צמיגים ללא ציון ארץ יצור או צמיגים סיניים או תוצרת איזדונזיה/מאלאזיה. התאם את לחץ האויר בצמיגים החדשים לפי ספר הרכב ולא לפי מה שאחמד בפנצ'ריה מילא לך. זכור לתקן לחץ האויר בצמיגים שאתה מעביר קדימה.

BRIDGSTONE

משרתים אותי נאמנה גם בשיוט ב 140 בכביש 6.

בברכה,

הסנאי.

michelin,kleber,gislaved...

אליאנס-כולם שרתו אותי תמיד נאמה.....הכל בולשיט. מכל צמיג בתנאי נהיגה "רגילים +" אתה תקבל כמעט אותם ביצועים. אתה צריך רק לחשוש מהקטע הבטיחותי של הצמיגים הזולים ואלומי שם. מעבר לזה כל צמיג הוא טוב. רק קנה משהו מוכר טרי ומתאים לך מבחינת המידות ,קוד המהירות וקוד העומס.

העיקר לשמור על לחץ אוויר תקני , לתת לצמיג לעבוד נכון (:

בברכה,

הסנאי.

חברת הליסינג מחליפהלGT מוכנים בתוספת דאנלופ אינדונזיה

זה מה שיש להם וזה מה שהם נותנים סרבתי ל- gt אמרו שיש רק דאנלופ אינדונזי ועל כך צריך להוסיף הם חייבים לתת צמיגים בקניה , והורידו כבר את הישנים שמו GR ושאני דורשת חלופה הם אומרים שזה מה שיש להם

זה לא רק יכולת השיוט...

צמיג איכותי לרוב גם אומר מרחקי בלימה קצרים יותר וזה חשוב מכל מה שנאמר לעיל.
מנהל הפורום
250+

העיקר לשמור על לחץ אוויר תקני , לתת לצמיג לעבוד נכון (:

חברת הליסינג מחליפהלGT מוכנים בתוספת דאנלופ אינדונזיה

זה מה שיש להם וזה מה שהם נותנים סרבתי ל- gt אמרו שיש רק דאנלופ אינדונזי ועל כך צריך להוסיף הם חייבים לתת צמיגים בקניה , והורידו כבר את הישנים שמו GR ושאני דורשת חלופה הם אומרים שזה מה שיש להם

אל תסכימי......

אם יש אפשרות כספית אפילו קני בעצמך ונסי לקבל זיכוי.... האינדונזי מיוצר עבור אינזונזיה ולא משווק בעולם. המחיר של צמיגים סבירים מחברה ידוע לא עולים כל כך הרבה שכדאי לקחת סיכון בטיחותי.

ממליצה בחום לקנות צמיגי איכות כמו צמיגי מישלין

צמיגי מישלן הם מעולים, אני התקנת בצמיגי אם המושבות זאת פנצ'ריה בפתח תקווה ואני בהחלט מרוצה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר