רכב בעל 7 מקומות

רכב בעל 7 מקומות

שלום לכולם. אני מעוניין לרכוש רכב גדול- 7 מקומות (לא 4*4) ותא מטען גדול שיכיל עגלת-תינוק ומזוודה. אפשר שנתון גבוה או רכב חדש. אשמח לקבל המלצות או טיפים.תודה מראש.

מיניוואן ויותר

שלום דרור, רבים מהמיניוואנים הנמכרים בישראל נמנים על הסוג הקומפקטי, וגם אם הם מכילים 7 מקומות לרוב מדובר על 5 מושבים בגודל מלא, פלוס שניים קטנים מאחור המתאימים לילדים. שימוש בשורת המושבים השלישית מבטל לרוב את נפח ההטענה וזאת יש לקחת בחשבון. אם אתה באמת צריך 7 מושבים ונפח הטענה באופן קבוע, נמליץ לך לבחון כדאיות מיניוואן בגודל מלא כמו פורד גלקסי, דודג' ג'רני וכדומה.

תודה, ירון. מה לגבי שברולט אפלנדר ?

לגבי עלויות אחזקה? האם מומלץ לקנות שנת 2009 מהטרייד-אין של החברה ( 0 ק'מ ) ? אמרו לי שזה יחשב יד שנייה מחברה (עם כל ההשלכות של ירידה במחירון בעת שארצה למכור אותה ). אייך השוק שלה ? מאיזה שנתון מומלץ לי לקנות , מבלי שאצטרך לבלות הרבה במוסכים ? תודה

רכב בעל 7 מקומות

שלום לכולם. אני מעוניין לרכוש רכב גדול- 7 מקומות (לא 4*4) ותא מטען גדול שיכיל עגלת-תינוק ומזוודה. אפשר שנתון גבוה או רכב חדש. אשמח לקבל המלצות או טיפים.תודה מראש.

יונדאי טרגט

ללא כל ספק בתור אחד שכבר היה בעלים של רכב כזה זוהי הבחירה הכי טובה והכי שפוייה רכב מצויין ביחוד בגרסת הדיזל חסכונית נוחה ומפנקת במלא מובן המילה ניתן גם למצוא גרסאות מפנקות במיוחד ל 7 נוסעים בקיצור שווה

תודה, ירון. מה לגבי שברולט אפלנדר ?

לגבי עלויות אחזקה? האם מומלץ לקנות שנת 2009 מהטרייד-אין של החברה ( 0 ק'מ ) ? אמרו לי שזה יחשב יד שנייה מחברה (עם כל ההשלכות של ירידה במחירון בעת שארצה למכור אותה ). אייך השוק שלה ? מאיזה שנתון מומלץ לי לקנות , מבלי שאצטרך לבלות הרבה במוסכים ? תודה

רישום כיד שנייה

לאחר שנה, חייבים יבואני הרכב לרשום "יד" ולכן מחלקות הטרייד אין מוכרות למעשה רכב חדש עם רישום בעלים קודמים. על פניו דרך מצויינת לקבלת עיסקה טובה, אך קח בחשבון שאתה תיחשב יד שנייה. קצת בעד ונגד תוכל לקרוא בדף הרלוונטי לדגם במדריך המצורף בלינק. אנו לא בחנו אותו ועל כן לא נוכל לספק לך תשובה ישירה בעדו או נגדו. עוד מצורף בקישור כל המיניוואנים הנמכרים בישראל.

הסתכלת על רכב 7 מקומות של טויוטה?

יש להם רכבים מעולים במחירי הוגנים לשוק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר