איזה רכב ספורט הכי משתלם?

קובי ליאני קודם כל ברכות על העבודה הרבה שאתה עושה אני גולש באתר "וואלה! רכב" מדי יום ונהנה מכל רגע... אני מחפש רכב רכב ספורט כיפי לנהיגה, במחיר אטרקטיבי ותמורה שווה התקציב הוא בערך עד 200,000 ש"ח, וכמובן שחייב להיות אוטומטי הרכבים שחשבתי עליהם כרגע הם: אודי A3 יונדאי קופה הונדה סיוויק ספורט פולסווגן שירוקו או אפילו גולף החדשה עם מנועי 1.4 מה מומלץ? מה הכי חסכוני? והאם רכב עם 3 דלתות זול יותר מרכב עם 5?

ספורט קטן

קודם כל תודה על המחמאה, אנו בהחלט משתדלים להביא לכם מגוון תחומים מעולם הרכב שנית, לגבי הבחירה שלך, מבין האופציות שהעלית, לטעמי הייתי בוחר בפולקסווגן שירוקו, ואולי מתאמץ טיפה כדי להכניס למשוואה את גרסת ה-2.0 ליטר טורבו. זו מכונית יפה, חזקה וגם כיפית מאוד לנהיגה. למרות שגם גרסת ה-1.4 TSI עושה עבודה מצוינת, עם רק מעט פחות כוח אבל עם חיסכון משמעותי בצריכת הדלק. אודי A3 תהיה יוקרתית באותה המידה, שימושית יותר אבל מעט פחות מהנה לנהיגה. יונדאי קופה - מרגישה קצת ישנה ולא מתקרבת מבחינת ביצועים או הנאה מהנהיגה לאחרות. הונדה סיוויק טייפ R נחמדה מאוד, אבל הדור החדש מרגיש כבד ולא מרגש כמו הדור הקודם, גם העיצוב נעשה מאוד קיצוני. הכל תלוי בטעם שלך הגולף TSI היא קומפקטית מהירה יחסית, אבל לא ספורטיבית. אם אתה מחפש שימושיות וגם ביצועים, זו אחלה מכונית.
מנהל הפורום
250+

תשובה

MX5 ושירוקו הן מכוניות טובות, אבל תימנע בכל דרך מלקנות A3

למה פיג'ו נמצאת במקום אחרון יש לי שתי מכוניות פיג'ו 308 1600 120 כ"ס 2010 ואני מאוד מרוצה ממנה וישלי 208 טורבו אקטיב 2015 והיא כיף של מכונית כל פעם שאני חושב לעשות טריידאין אני תיכף משנה את דעתי מה אתה אומר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר