עזרה -בן 16 עובד עצות, אבל לא אובדני או משהו

שלום, אני רועי (שם בדוי), בן 16, גר בדירה בצפון תל אביב עם ההורים שלי ואח שלי.עד לפני כמה שנים אני ואח שלי גרנו ביחד באותו חדר, עד שאני החלטתי שאני רוצה חדר משל עצמי. לצערי הרב, מכיוון שהבית שלנו קטן יחסית (4.5 חדרים) עברתי לחדר הקטן ביותר בבית. סידרתי מיטת יחיד ומצאתי מקום גם לשולחן ומחשב ואפילו שידה. והכל היה טוב.

עבר קצת זמן מאז. לפני חודש, אמא שלי שעד אז פינת העבודה שלה הייתה בחדר של אח שלי העבירה את פינת העבודה שלה למשרד של אבא שלי. אז מה זה אומר בעצם?

נתקעתי בחדר קטן, ואח שלי בן ה-12 קיבל חדר גדול.

לא הייתי מתלונן אם לא הייתי מנסה לבד קודם לטפל בעניין. דיברתי עם ההורים שלי, ניסיתי לסדר שהחדר יהיה שלי, אפילו אם רק לשנה או פחות, או שנתחלף כל קיץ. הסברתי להם שיש לי רק עוד שנתיים להיות בבית (אני בכיתה י) וכשאני אהיה בצבא אח שלי יוכל לקבל בחזרה את החדר שלו ואני אישן בחדר הקטן, לא נורא. אבל הם לא הסכימו לכלום.

הסיבה שאני פונה לעזרה היא די קיטשית, ואפילו מאוד: התאהבתי בבחורה. 

שזה בסדר, אם רק היה לי מקום להפגש איתה, ואני די מתבייש בחדר שלי. הגודל לא קובע, אני יודע, אבל מיטת יחיד כן קובעת (ומיטת יחיד זה מקום נואי להתמזמז עליו). אין לי מקום בחדר למיטה זוגית, וגם המיטה שלי כבר די קטנה עלי. 

אני נואש. נכנסתי לדיכאון בגלל זה. שזה די טיפשי עכשיו כשאני חושב על זה, אבל זה מה שקרה.

סיכום: איך אני מסביר להורים שלי שאני צריך חדר יותר גדול? 

תודה מראש, הצילו.

הבנתי שזה לא הפורום הנכון לשאול את השאלות האלו.
איך מוחקים את הבקשה שלי?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר