ריבים עם הבת

הבת שלי בת 17, לפני כמה שבועות נגמרה תקופת המלווה לנהג חדש והיא מבקשת כל הזמן את האוטו לנסוע

לחברות ולבילויים. אני מסרבת מפחד מהסיכונים הכרוכים בכך ולכן אנחנו רבות ללא הפסקה-

אני מרגישה שאני מאבדת את הבת שלי בגלל העניין הזה, אבל לא יודעת מה לעשות.

אני חושבת שזה לא נכון לא לתת לבת שלך את האוטו בגלל הפחד האישי שלך, זה רק יוריד לה את הביטחון בנהיגה. נכון שזה מסוכן ומטריד, אבל זה חלק מהחיים לדעת לשחרר את הילדים ולתת להם לחיות.

אני חושבת שאת צריכה לדבר איתה על כמה חשוב לנסוע בזהירות ותמיד לתת לה טיפים מנסיונך, בנוסף אולי כדאי להתקין ברכב מערכת התרעה (כמו של איווקס למשל), היא מתריעה מפני סטייה מנתיב או אי שמירת מרחק, זה ירגיע אותך וגם יקנה לה בטיחות בנסיעה

עד מתי תמשיכי להגביל את הבת שלך בגלל הפחדים שלך??? האם בגלל הפחדים שלך גם את לא נוהגת??

הגיע אולי הזמן שתתחילי לתת לבת שלך התנסויות בכל שיטחי החיםםם? אולי תפסיקי לזרוק את הפחדים שלך על ביתך? איך את רוצה בכלל שהיא תלמד אם את לא מאפשרת לה בכלל ללמוד, והרי הניסיון וההתנסות הם הם בית הספר של החיים.

אני חושב שגיל 17 הוא גיל שאת יכולה להעביר לבת שלך את האחריות על החיים שלה.

חשבי על זה, ואם קשה לך אולי באמת אולי כדאי לך לחשוב על הדרכת הורים או אימון להורים.

עד מתי תמשיכי להגביל את הבת שלך בגלל הפחדים שלך??? האם בגלל הפחדים שלך גם את לא נוהגת??

הגיע אולי הזמן שתתחילי לתת לבת שלך התנסויות בכל שיטחי החיםםם? אולי תפסיקי לזרוק את הפחדים שלך על ביתך? איך את רוצה בכלל שהיא תלמד אם את לא מאפשרת לה בכלל ללמוד, והרי הניסיון וההתנסות הם הם בית הספר של החיים.

חשבי על זה, ואם קשה לך אולי באמת אולי כדאי לך לחשוב על הדרכת הורים או אימון להורים.

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנסי לאתר, תלחצי על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיפי את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר