אכן סיפור וסרטון מזעזע.

לצערי זה משהו שקורה יום יום, שעה שעה - ולנו המבוגרים קשה מאד לעקוב אחרי זה.

אני רוצה להביא לידיעתכם פרוייקט חדשני שמצאתי ברשת הפייסבוק ונקרא "להסיר את התווית".

בגדול המטרה שלו היא לעבוד עם הילדים עצמם להעלאת המודעות של תופעת הבריונות ברשת - בדיוק הנושא שבגללו הילדה האומללה שמה קץ לחייה.

אתם מוזמנים להיכנס, לקרוא קצת על הפרוייקט ואפילו לספר עליו לילדיכם וכל מי שזה רלוונטי לו. אני מאמין שהם ימצאו שהדף הזה מדבר אליהם לא מעט וממה שאני רואה יש שם דיונים די נבונים בנושאים האלו.

http://www.facebook.com/Removethelabel

בהמשך יום נעים.

facebook is terrible idea:)))

אל תשלו את עצמכם שמותה נגרם בגלל בריונות ברשת. אם תקראו טוב תבינו מהפתקים שהוריה גרושים. (לאחר שהחלו ההצקות היא כתבה שעברה לגור אצל אמא שלה) הסיבה ממנה הגיעה בכלל לכל הבלאגן היא הבדידות שלה. מה פתאום היא חושפת את גופה באינטרנט כדי למצוא חן בעיני משהוא? זה נראה לכם נורמלי? מרב בדידות וחוסר חום והתעניינות של ההורים המסכנה היתה צמאה לכל התייחסות. אם לא היה קיים בימיה אינטרנט היא היתה מתה בגלל הסתבכות אחרת עם בחורים חולנים. האינטרנט רק עושה את זה יותר קל...בכל מקרה אני מזמן ניתקתי את האינטרנט בבית כדי שהילדים לא יכנסו אליו ויש להם חיים פעילים ונהדרים. לי אין פייסבוק ואני מסתדרת נהדר בלעדיו. יש לי חברים אמיתיים ולא וירטואלים. אנשים צאו מהפייסבוק! זה שאתם כל הזמן שם רק מראה כמה אתם בודדים ומסכנים ואין לכם חיים! 

אם בכל זאת אתם נכנסים לשם שמרו על כללי הזהירות. ילדים ומבוגרים.

זה פשות נואה איך שאדם אחד יכול להרוס לנערה את החיים ושלתגיע למצב של קץ חיי זה פשות משהוא  הילדה מתה בגיל כו צעיר  והיא יכלה עדין לחיות אים היא לא היתה עושה את זה אבל אךך לא אים  כול אחד בפייסבוק שלה היו רושמים לה למה את לא מיתעבדת ולמה את לא רוצחת את עצמח  אייך אין לאנשיים האלה בושה זה פשות מבהיל מה שקורה בפייסבוק, הפייסבוק הוא רק קלי תיקשורת וירטואלי   וגם מסוכן  כול מאוד ליגרום לבנדם שיושב מאחוריי המחשב איפושהוא רחוק  ולהגיד לך לך תיתעבד תמות למה את לא מיתעבד קל מאוד אבל בפנים אין  להם את העומץץ הזה זה פשות מפחיד  ילדה בגיל ה16 מיתעבדת ביגלל איזה גבר שבפייסבוק שהראה את הטעות שהיא עשתה  קשהיתה בכיתה ז'  זה פשות מזעזעה אותי שילדים ביגלל שטויות כאלה יכולים לעשות דברי שכאלה הסירטון הזה הכרטסיות שקראתי מהסירטון פשות מפחיד מאוד פשות לילדה כבר לא היה דרך היא כבר איבדה תיקווה  ופשות החליטה להיתעבד פשות מפחיד אותי  אים היה מישהוא שהיה יכול לעזור לה שהיא יכלה לספר לו שיכול היה לעזור לה אבל כולם שנאו אותה שינאת חינם על סתם פשות מזעזע מה שקורה לנערות ונערים בפייסבוק !!!!

לפי הצילום ניראה כי מישהו מצלם אותה ולכן זה אומר שמישהו ידע שהיא הולכת לעשות זאת אבל בכל זאת לא מנע ממנה (רואים לפי התמונה שהזום קרב ורחק) חוץ מיזה לפי דעתי צריך להסביר בכלל לאנשים שיש חוק והחוק אמור לכוון את עצמו לכך שאם יגיש אדם תלונה על מטריד באינטרנט החוק ישר יתערב ויעצור , צריך לתת ביטחון לכל המשתמשים בפייבוק או בכל אתר אחר שניתן ליצור בו קשר עם אנשים , שבאמת החוק יעניש עונש כבד למען יראו ויראו, זה שילדה עשתה טעות לא אומר שהיא צריכה לשלם על כך בחייה.

נורא ואיום מסכנה כול כך מסכנה. ומזעזע כמה יש אנשים רעים בעולם.

נוחי על משכבך בשלום

מאמי ...הצקות בפייסבוק..??

תתנתקי..(חוט אפור במודם)-לא פשוט יותר..??

אבל זה לא רק הפייסבוק , זה גם הבית ספר , זה האנשים שסובבים אותה וזה נורא קשה פתאום להתנתק ! 

הדרך היחידה שהיא מצאה זו התאבדות בגלל שהיא חשה שהיא כבר לבד ואין לה אף אחד בעולם ..

זו הרגשה שהיא מוכרת לכולם כעיקרון אבל אם תנסו באמת להבין את הסיפור ואת מה שעבר עליה , לא תגיבו ככה .

עצוב מאד. צריך מידי פעם להציץ לילדים האלה ולראות מה הם עושים ועם מי!!!!!!

בואו לדבר על הכל באנונימיות באתר הייעוץ החדש AskPeople!

http://www.askpeople.co.il/

מומלץ :)

אבל זה קרה גם בישראל!!! אם דודאל שהיתאבד ביגלל ביריונות והצקות של ילדים שצחקו עליו ביגלל הגובה שלו.

הוא התאבד בגיל 15!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר