לא נתפס: בנות 12 מנתחות חזה

בחמש השנים האחרונות התפתחה בבריטניה תופעה מדאיגה במסגרתה בוצעו יותר ממאה ניתוחי הקטנות חזה בילדות מתחת לגיל 16.
כל זאת בעקבות השמנת יתר והתפתחות מינית מוקדמת מאי פעם. הרופאים מזהירים מפני ניתוחים חוזרים ואי יכולת להניק בעתיד.
ההורים שולחים את הבנות לניתוחים, למרות שגופן עוד לא סיים להתפתח, אך הם מוכנים לזה מרוב דאגה למצבן הנפשי של הבנות.
.
מה דעתכם על התופעה? הייתם מפקירים את ביתכם הקטנה לסכין המנתחים רק בשביל אסתטיקה?

אוייי נו באמת עד לאן נגיע?? תיכף אלו שעוד לא יתפתחו ירצו הגדלה

תשמעו נראה לי שזה מעבר לאסטטיקה. אלא בעיה בריאותית ממש. אז לגיטימי הניתוח

כפי שנאמר בכתבה, העניין הוא בהתפתחותן הנפשית של הבנות, ולא עניין אסתטי. ובכל אופן, ראוי לקבל החלטה כזו בליווי של פסיכולוג או איש מקצוע מתאים.

ממש לא!!כל חריגה מהטבע גוררת נזקים עתידיים!! ואם כבר ללכת נגד הטבע אז לסיים את הגדילה ואחר כך...מפליא אותי שנשים כל כך אינטליגנטיות עושות דברים מטופשים ואחר כך מצפות שיתנהגו אליהם ברצינות ובבגרות!!

נו מה אתם רוצים? מדובר באנגלים הצבועים.

זה נשמע נורא...
אני לא חושב שזה בגלל שהם אנגלים, זה עוד יכול להגיע לארץ.
איך שהילדות של היום מצטלמות לפייסבוק אני לא אתפלא אם בעתיד זה יקרה בישראל.
זה הכל נושא של דימוי עצמי של הילדות האלו, היום כולן רוצות להיראות כמו בסרטים או בקליפים, חבל.

שלום רב,

מאד מצער שהורים שולחים בנות בגילאים אלו לניתוחים, מן הסתם עד גיל 20 המתבגרים ומתבגרות עוברים תהליכים פיזיולוגים, לכן אסור לנתח.

בגיל 18 , 19 במידה והבחור או הבחורה שלמים ובטוחים , מומלץ לבדוק אופציות וגם חשוב לבדוק טוב טוב מי המנתח...

בברכה,

ליאת נדל

מנהלת הפורום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר