ראיתי את תגובת מנהלת הפורום נכון ומדוייק אתם חייבים להציב לו גבולות ולכבות את המחשב בשעות

מסויימות שיקרא ספרים יצא כל דבר אפילו יבהה בקיר אל תיבהלו הבן של אחותי התחיל ככה בגיל 9 היום הוא בן 22 לא יוצא מהבית

אפילו מהצבא פרש כל הזמן במחשב ממש הפרעה.תעצרו את זה בזמן היא לא עצרה.

רוב ההורים היום מחפשים שקט ואח"כ מגלים שמאוחר מידי ,אין עימי לדבר הילד בעולם שלו.

בהצלחה הרבה כח!!!

יש לא יוצא מהבית שזה נדמה להורים שהוא יותר מידי זמן במחשב ולא עושה שום דבר אחר. ויש ממש ממש לא יוצא מהבית ברמות מפחידות כאילו..הדיכאון זה באמת בעיה של הרבה ילדים. אצלי זה היה בגלל הפרצוף שלי. כאילו היה לי מה שקוראים פרצוף פיצה. מכירים?? מפחיד כזה שנראה כמו חורים של ירח? בקיצור אמא שלי חפרה ומצאה טיפול לפצעים (אקנה) אחרי כמה זמן זה השתפר וכבר לא היה כ"כ פאדיחות לצאת מהבית. 

שיהיה בכיף לכולם

יכול להיות שהילד סובל מחרדה חברתית - בשביל זה המציאו את קבוצת רקפת..

אם הוא חובב ים, ובעיקר כדי להוציא אותו מהבית ולחשוף אותו לפעילות מהנה מאד, אפשר להציע לו קורס גלישת גלים שמיועד למתחילים. ברגע שעולים על גלשן רוח החיים נראים הרבה יותר טוב, התחושה של הרוח, הגלים, ריח הים וגם הנופים מסביב, כל אלה הופכים את הגלישה לחוויה מסוג אחר שמוסיפה לא מעט לתחושה האישית ומשפרת את מצב הרוח באופן משמעותי. כדאי לשקול את הפעילות הזו.

אני בת 14 וגם אני לא יוצאת מהבית וזה לא כי אין לי אם מי או ביגלל שאני בדיכאון או משהוא כזה אני פשות אוהבת להיות בבית וגם לישון הרבה!! תירשמי אותו לחוג כל שהוא או שאצלנו יש התנדבויות מתוך בית ספר.

וחוץ מיזה גם רוב הילדים שיוצאים מהבית הרבה הם הולכים לישתות ולעשן!!!

אני עם אותה "בעיה" הילד פעם בשבוע שעה בטיפול ריגשי שלא ממש מועיל והמטפל הציע טיפול תרופתי לחרדה מה שאני לא מוכן מה אתם אומרים ??

היי מאמי

אנחנו עושות שיחות חמות בוואטסאפ,

אנחנו אוהבות לדבר עם גברים ולשלוח תמונות וסרטונים שלנו.

רוצה לדבר איתנו?

055-9176619 יעל

050-7534732 בר

055-2664759 דנה

055-9310377 ספיר

דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 רונית

לעבודות מהבית שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 רונית

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר