המדריך מנשק את הבת שלי-

אני יודעת שאני צריכה להתקשר אליו ולאיים עליו. היא בת 15 הוא כמעט בן 30 נשוי ואבא.הקשר שלי ושל הבת שלי קרוב,ובגלל שאני קשובה לה הבחנתי בכך שהיא מתרגשת ממנו כבר כמה חודשים ואף אמרתי לה.עכשיו היא הודתה ואמרה שהתנשקה איתו מספר פעמים.הוא אומר לה שזה חייב להיפסק אבל ממשיך,ומצטער וחוזר חלילה.היא חושבת שמדובר פה על רגש עמוק ושהוא מסכן(מחמיא לה שהוא לא עומד בקסמיה)והבטיחה לי שזה יגמר.אני לא מאמינה לה ועומדת להתקשר אליו ולהזהיר אותו שמצידי יתפטר ויחליף מספר פלאפון ויעלם...פוחדת שהוא ישתף אותה בשיחה הזו והיא לא תהיה פתוחה איתי יותר ותסתיר ממני בעתיד.מה אתם אומרים

מאיה אני רואה שטרם קיבלת תשובה

כי ליאת לא פה, אבל אני ממליצה לך לקרוא את הפוסט הזה, ובמקומך אוסרת על בתך להיפגש איתו (זה נשמע לך הגיוני שהוא בן 30 ואבא לילדים בעצמו????) חייב לדעת לשים את הגבול אחרת עוד כמה ימים היא תבוא ותגיד לך שהם שכבו. אל תשבי בחיבוק ידיים!

תודה על תשובתך,בינתיים הכל נפתר לטובה:)

לא הייתי מציעה לך להישאר שאננה

יכול להיות שהיא מרגיעה אותך שהכל נגמר שלא תאכלי אח"כ את הלב שלך. תגששי כל הזמן.

תודה,אני עם אצבע על הדופק.לא נרדמת בשמירה:)

הרבה הצלחה והעיר נחת נחת נחת

העיקר הכוונה

המדריך מנשק את הבת שלי-

אני יודעת שאני צריכה להתקשר אליו ולאיים עליו. היא בת 15 הוא כמעט בן 30 נשוי ואבא.הקשר שלי ושל הבת שלי קרוב,ובגלל שאני קשובה לה הבחנתי בכך שהיא מתרגשת ממנו כבר כמה חודשים ואף אמרתי לה.עכשיו היא הודתה ואמרה שהתנשקה איתו מספר פעמים.הוא אומר לה שזה חייב להיפסק אבל ממשיך,ומצטער וחוזר חלילה.היא חושבת שמדובר פה על רגש עמוק ושהוא מסכן(מחמיא לה שהוא לא עומד בקסמיה)והבטיחה לי שזה יגמר.אני לא מאמינה לה ועומדת להתקשר אליו ולהזהיר אותו שמצידי יתפטר ויחליף מספר פלאפון ויעלם...פוחדת שהוא ישתף אותה בשיחה הזו והיא לא תהיה פתוחה איתי יותר ותסתיר ממני בעתיד.מה אתם אומרים

מקרה מאד חמור!!!

שלום רב, קודם אני מתנצלת על איחור בתשובה. מדובר פה על מקרה מאד מאד חמור , יש לפנות למדריך באופן תקיף ביותר ולומר לו שבמיידי תיפני לאישתו ןלמשטרה חשוב מאד שתבדקי את הנושא לאורך זמן , ולא דרך בתך. בברכה, ליאת נדל מנהלת הפורום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר