שאלה-זקוקה לדעתכם

אני גרושה עם 2 בני עשרה.הבת שלי בת 14.5,ילדה נהדרת,תלמידה טובה ,שבד"כ משתפת אותי בענינייניה,והקשר שלנו קרוב. לאחרונה נסעה עם הישוב עם בני הנוער לאתר בילוי והכירה נער בן 17.5 ערבי.הם שמרו על קשר אינטרנטי,היא לא סיפרה לי. אתמול גיליתי במחשב שלי בו השתמשה-את שמו. לקחתי אותה לשיחה ,והבנתי שבנסיעה המתוכננת הבאה שלה בסוף החופש,שבה רצתה להיות לבד בלי שאצטרף,תיכננה לפגוש אותו שוב ולדבריה-"להיפרד" לא היה בניהם כלום חוץ מדיבורים,אבל היא יודעת שזה לא אפשרי ולכן קבעה איתו שלאחר תאריך זה הקשר ינותק. אמרתי לה שאני מבטלת את הנסיעה הזו,היא בכתה "כי חשוב לה להפרד ממנו פנים מול פנים" מה עלי לעשות?קשה לי לסמוך עליה אחרי שלא שיתפה אותי. אני לא רוצה לתת לה ללכת לשם לבד. היא מציעה שמישהו יבוא איתה,אני/אחיה/חברה...אבל שנאפשר לה חופש להפרד ממנו.מבחינתי ללכת איתה לשם זו הסכמה. אמרתי לה שתפרד ממנו באינטרנט. מה אתם אומרים?

ליאת-תוכלי לענות לי?

תודה על מחיקת התגובה שהיתה פה:)

שיחות , שיחות והשגחה

היי, אני חושבת שכדאי שתעשי עם בתך שיחה עמוקה ,על כל המורכבויות של קשר כזה, על מהות העניין,וכמובן כל כל הסיכונים שכרוכים ביצירת קשרים עם בחורים באינטרנט, לא משנה אם ערבי או יהודי. אני בהחלט חושבת שאת צריכה להביע את דרישותייך, פחדייך ורצונותייך כאם!! אולי כדאי לעבוד איתה על נושא הנאיביות, לפתוח אותה לסיכונים ביצירת קשרים לא בטוחים, ואולי אפילו ללכת איתה להדרכה אצל איש מקצוע!! חג שמח, ליאת נדל מנהלת הפורום

תודה לך.הכל הסתדר

אחרי שיחה בנינו היא ניתקה קשר,ועברה הלאה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר