יחסים רומנטים

שלום אני אמא לנער בן 18 נער מקסים אוהב מנומס נעים הליכות לפעמים פה ושם יש התפרצויות (למי אין אחרי הכל הגיל.....) אבל בסך הכל אין תלונות לאחרונה בני הכיר בחורה בת גילו והיחסים בניהם קצת מוזרים למרות שאני לא רואה ניצול מצידה את בני אני כן רואה איך היא משחקת ברגשותיו של בני : פעם רוצה אותו ואוהבת אותו ופעם לא מערכת היחסים מתנהלת לפי ה"חליל שלה " בדרך כלל הוא משתף אותי בנעשה איתו ומאד חשוב לי ליעץ לו את הדבר הנכון איך בעצם להמשיך מערכת יחסים כזו באיזה אופן חשוב לי גם לציין שבני למרות שבאמת לא חסר לו כלום (וכן אני כן יכולה להיות אוביקטיבית) מחוסר בביטחון עצמי והפחד שלי הוא שהוא לא יכול להתנתק ממנה סופית כי הוא פוחד שהוא לא יוכל להכיר בנות נוספות פחות או יותר זו התמונה אשמח לשמוע הצעות תודה האמא של.....

למודאגת

הניחי לבנך ללמוד בעצמו את החיים. בשלב זה או אחר הוא יבין ויחוש שהוא מנוצל (לפי ראות עיניך...), ואז הוא יחפש דרך אחרת, כל עוד את תנסי לסבר לו את האוזן או תנסי להסביר לו את מה שאת רואה הוא יתרחק ממך ולא ישמע לך.... הלמידה מתוך הניסיון שלו היא הלמידה הטובה ביותר של החיים גם דרך ההצלחות וגם דרך הכשלונות.

תפקידנו כהורים לתת לילדינו ללמוד מהחייים!!!

שלום רב, חשוב מאד שבנך ילמד מהתנסויות שלו ולא מעצות של אחרים... כמובן , את יכולה לתת לו טיפים ולדבר איתו מידי פעם על נושאים שונים , הקשורים אליו ולחברותיו, אבל חשוב מאד שיתנסה וילמד מטעויותיו שלו. בברכה, ליאת נדל מנהלת הפורום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר