באיזה גיל אתם ממליצים לפתוח חשבון בנק למתבגרים?

פתיחת חשבון למתבגר - משתנה...

היי, פתיחת חשבון תלויה במספר נתונים: 1. רמת בגרות של המתבגר/ת 2. תלוי אם מתבגר/ת עובד/ת?כמובן שצריך לפתוח חשבון. 3. גיל - 15 ומעלה... אם לא עובד , מומלץ להפקיד כסף לחשבון מידי חודש. בכל מקרה , אם מתבגר בוגר , זוהי דרך נפלאה לפתח אצלו את חוש האחריות, הבנה לגבי הוצאות ומחיה ועוד... בברכה, ליאת נדל מנהלת הפורום מאמנת הורים ומתבגרים

המלצות לגבי פתיחת חשבון למתבגר

כשלמתבגר יש חשבון בנק משלו עם כסף שהרוויח בעצמו או ממתנות שקיבל (בר-מצווה...), עדיין חשוב שתהיה בקרה מסויימת על הנעשה בחשבון. נכון הדבר שמהלך פתיחת החשבון מוביל לרמה נוספת של עצמאות בקרב המתבגר וטוב מאוד שכך אך יחד עם זאת יש להעביר את המסר שההורים יהיו עם היד על הדופק ובהחלט יגלו עיניין בנעשה בחשבון. מומלץ גם להטיל הגבלות מסויימות. למשל שהכסף צריך להספיק לתקופה מסויימת, שיהיה סכום מסויים שאותו חוסכים , לקבוע סכום כסף חודשי שיהיה מקובל על שני הצדדים ל"ביזבוזים", לסכם על סכום קבוע שאותו ההורים נותנים כל חודש ואולי אף לעשות חשיבה משותפת ומושכלת לגבי מטרות משמעותיות שלשמן כדאי ונכון לייעד את הכסף. נשמח לשמוע כיצד הדברים מתקדמים, גל שוחט יועצת חינוכית ומאמנת משפחתית

חשבון למתבגרים

לדעתי נכונים מאוד הדברים שכתבו הבנות לפני. אני באופן אישי פתחתי לילדי חשבון כשהיו בני 15, עשיתי סקר בנקים ומצאתי את הבנק שנתן לי את התנאים הכי טובים, הפקתי להם רק כספומט על מנת שיוכלו למשוך כסף אבל היה לנו הסכם שניתן למשוך רק פעם בשבוע ועד לסכום מסויים. בהצלחה!!

פתיחת חשבון למתבגר - משתנה...

היי, פתיחת חשבון תלויה במספר נתונים: 1. רמת בגרות של המתבגר/ת 2. תלוי אם מתבגר/ת עובד/ת?כמובן שצריך לפתוח חשבון. 3. גיל - 15 ומעלה... אם לא עובד , מומלץ להפקיד כסף לחשבון מידי חודש. בכל מקרה , אם מתבגר בוגר , זוהי דרך נפלאה לפתח אצלו את חוש האחריות, הבנה לגבי הוצאות ומחיה ועוד... בברכה, ליאת נדל מנהלת הפורום מאמנת הורים ומתבגרים

מתנות לפתיחת חשבון

מדובר על נער בן 15 שעובד מידי פעם בחופשים, לא במהלך שנת הלימודים. מצד אחד אני מעוניינת שיפתח חשבון על מנת שיהיה עצמאי ואחראי, אך מצד שני אני חושבת שהסיבה שהוא רוצה לפתוח חשבון זה בגלל המתנות שהבנק מציע לפותחי חשבון צעירים. אין לי בעיה אם זה מה שמושך אותו, הבעיה היא שהוא מעוניין במתנה של בנק מסויים ואני נמצאת בבנק אחר ואני חושבת שזה נכון יותר שנהיה באותו בנק, כך אוכל להיות מיופת כוח על החשבון ולעזור לו בניהולו. כשאני מסבירה לו את קו מחשבתי הוא מתעצבנת שאני לא סומכת עליו. לא שהבנק שלי כזה טוב פשוט נראה לי עדיף שנהיה באותו בנק, לא?

אותו חשבון בנק

היי, אני בהחלט מקבלת את דברייך, עדיף לפתוח חשבון צעיר בבנק שלך , אלא אם כן יש הבדלים משמעותיים בבנק אחר. לגבי בנך , כפי שכבר כתבתי , הוא צריך להיות מספיק בוגר ולהבין את טיעונייך, אחרת אין טעם בפתיחת חשבון. בהצלחה, ליאת נדל מנהלת הפורום

הפתיע אותי הילד

היום חזרתי מהעבודה והוא כל אחר הצהריים בדק באנטרנט באיזה בנק הכי כדאי להיות, מבחינת לקוחות מרוצים. מחר אני אגש איתו לבנק שהוא רוצה ואשמע מה הם מציעים ואראה את היחס שלהם ללקוחות, אם זה באמת כזה הבדל מהבנק שלי אז אולי אעבור גם אני לבנק הזה וככה פתרתי 2 בעיות, גם יגמר הויכוח עם הילד וגם אקבל שירות טוב יותר בבנק. אני רק מקווה שזה לא תהליך מורכב ושאני לא מחוייבת לבנק הנוכחי

בהצלחה...

היי, מאחלת לך הבצלחה... בברכה, ליאת נדל מנהלת הפורום

זה לא מסובך

גם אני חשבתי שזה מסובך אבל בנק אחר הציע לי תנאים טובים יותר (אני סטודנטית) והחלטתי לעבור, סתם עושים מזה סיפור זה סתם שטויות, כמה חתימות וכמה טלפונים והעיניין סגור

חשבון למתבגרים

לדעתי נכונים מאוד הדברים שכתבו הבנות לפני. אני באופן אישי פתחתי לילדי חשבון כשהיו בני 15, עשיתי סקר בנקים ומצאתי את הבנק שנתן לי את התנאים הכי טובים, הפקתי להם רק כספומט על מנת שיוכלו למשוך כסף אבל היה לנו הסכם שניתן למשוך רק פעם בשבוע ועד לסכום מסויים. בהצלחה!!

יש עכשיו קמפיין

תציצי בקמפיין שרץ עכשיו עם דביר.. יכול לתת לך רעיונות לפתיחה חשבון בבנק נוסף

לי זה נתן רעיון נוסף, לטוס לחו"ל

יש משהו שעובר במיילים שאפשר לזכות בו בחופשה באירופה. אשמח אם תשלחו לי את המיילים שלכם שאני אגדיל את הסיכוי שלי לזכות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים למתבגרים
בחר
בחר