ציוד הגברה

ציוד הגברה

הי

תודה על ההמלצה! האם אתם מוכרים גם מדונה אלחוטית? אני מחפש מקום בו ניתן לקנות מדונה כזו לטובת מוקד טלפוני שאני מקים אצלנו בחברה. אשמח להמלצה על סוג איכותי שהוא קל ונוח לשימוש במחיר טוב. יש רעיונות? 

תודה!

https://la-bama.co.il/product-category/amplification/%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D/page/4/

 

היי, באתר הזה ניתן למצוא מבחר גדול ואיכותי של מדונות אלחוטיות.

בהצלחה :)

 
  • https://www.google.co.il/search… זו כתובת שהבטחתי לפרסם ולהודות על עזרה שקיבלתי כאשר חברת החשמל הקפיצה את החשמל באזור ונישרף לי כרטיס הקול בטלויזיה וכשאין לרכישת טלויזיה חדשה וזה כבר המיקרה השני-עלי לציין שהאזור מחובר איך שהוא לאזור תעשיה וכששם משהוא קורה זה מקפיץ באזורי גם את החשמל. בפעם הראשונה נישרפה הטלויזיה הם הודו וסרבו לפצות למרות שמיליונרים פוצו! והפעם הם פשוט הודיעו שלא יפצו .. זה העניין של הכוח -בביתם היו מקבלים גם אישה ביונית כחלופה..והבחור המדהים מסאונד אנד סטיל מצא לי פתרון ברבע מחיר מטלויזיה חדשה. וכעת שוב הם הקפיצו והמכשיר חטף זץ ואני ממתינה למכשיר חילופי-אבל היחס הבדיקה ההיתעניינות ההרכבה רק על הזמן אחרים היו דורשים סכום שעדיפה טלויזיה חדשה. ויש לי קולט ברקים ומכשיר זרם פחת אבל כשזה בא מחברת החשמל אז דבר לא עוזר. הוא גם עוזר לא אחת בחינם לקשישים ניזקקים! אז תודה איש יקר ומתוק ואם אתם זקוקים למיכשור תנסו אצלו ישתלם לכם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סאונד
בחר
בחר