שלום יש לי שני ילדים שאובחנו עם הפרעות קשב וריכוז

ילד בן 7 שאומר שאין לו חברים כי לא אוהבים אותו וילדה בת 13 שהעברתי בית ספר בגלל שהתנכלו לה והיא מגדירה את עצמה כ"סתומה". הם שניהם מטופלים בריטלין והילדה מקבלת שיחות אחת לשבוע אני מאוד רוצה לעזור להם הילדה שורדת חברתית ולכן אני מודאגת יותר לגבי הילד שמאוד רוצה חברים...הוא ילד שכולו נתינה וילדים דוחים אותו .אני לא יודעת מה עוד לעשות כדי לעזור להם והאמת שגם מאוד יקר לי השיחות הבריכות הידרוטפיות וגם טיפול בבעלי חיים אשמח אם תכוונו אותי ותקלו עליי

זכורה לי בעיה כזאת מהעבר

זכורה לי הבעיה מהעבר עם ילדיי התברר שהבן שלי היה מחבק חזק כל כך חזק מאהבה את חבריו שחבריו הפנימו מסר אחר ...ילדים עם בעיות קשב וריכוז יש להם כוחות לא נורמאליים שיהיו בריאים לכן צריך ללמד אותם "חלש" הכול "חלש" זה מופנם ועובד לטווח ארוך.

טיפול רגשי לילדים ובני נוער

שלום ותודה על פנייתך, אכן, ילדים רבים עם לקויות למידה והפרעות קשב סובלים מקשיים רגשיים וחברתיים. חשוב לטפל בקשיים הללו ואני רואה שאכן אתם מטפלים ועושים. אני לא יודעת באיזה איזור מגורים אתם מתגוררים, אך כדאי לפנות לסניף ניצן במקום מגוריכם ולבדוק אילו טיפולים קיימיםץ. לדוגמה, בסניף ניצן בחדרה קיים טיפול באמצעות הידרותרפיה ובאמצעות בע"ח. בנוסף, השנה מתחיל בניצן בעבודה רגשית עם ילדים בקבוצה במספר סניפים מובילים. במידה וקיימת מצוקה כלכלית, אפשר לנסות ולהגיש בקשה למלגה. לשם כך אני ממליצה לפנות לסניף הקרוב למקום מגוריכם. בברכה, מיכל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר