עזרה באופן דחוף - בבקשה תעזרו!!!

שלום רב,
אודה לעזרתכם בנושא.

אח שלי [בן 19] פנה על דעת עצמו לבית חולים פסיכיאטרי ע"מ להתאשפז כי חשב שיוכל לקבל בזכות זה קצבת נכות מביטוח לאומי ויוכל לקבל כסף. (לאחר שלא מצא עבודה באף מקום ולא גוייס לצה"ל מסיבות לא ברורות, היה חייב למצוא דרך כלשהי לכלכל את עצמו לפחות באופן זמני ובייאושו הרב עשה את הצעד הזה)
כמובן שלא סיפר לאף אחד על המעשה הנורא הזה, וכשהגיע לשם עבר אבחון קצר ונכנס לבידוד למשך 14 יום.
יש לציין כי אחי אינו בעל עבר פלילי או איש אלים עם עבירות סמים וכו'.
ילד טוב מבית טוב שבסך הכל מיואש והלך לאיבוד עקב המון דברים שעבר.

במהלך האישפוז, הוא הועמס בכדורים ובתרופות שאינם ידועים לנו מהם.
הילד כרגע נמצא במצב גמור!
שוחרר הביתה לאחר כחודש וחצי ימים בטענה שהוא בריא לחלוטין.
בשחרור הוא קיבל כדורים, כמובן שהפסקנו לו אותם באופן מיידי.
מילד שמח וחי הוא הפך לילד "מת מהלך" , הוא אפטי, בקושי מדבר ומלמל מילים לא ברורות. מאוד עייף ובוכה הרבה.
לא יודע להסביר מה קרה לו בבית החולים, אך מודע למצב שקורה סביבו ומודע לטעות הנוראית שעשה ומתנצל בלי סוף על כך.

כבר מעל ל 3 ימים שהוא לא מוכן לאכול דבר,
הוא שותה רק מים.

היום פנינו בייאוש רב לרופאת המשפחה ששלחה אותנו בחזרה לבית חולים שממנו הוא שוחרר, אך אנו המשפחה וגם אחי סרבנו בתוקף לחזור לשם עקב המון סתירות וחוסר ידע בנעשה. אין ספק שהוא נמצא בטראומה פיזית ונפשית ממה שעבר שם.

*מצנעת הפרט אשמור כרגע על שם המקום באופן חסוי,מאחר ובהמשך אנו מגישים תביעה משפטית*

לבסוף הרופאת משפחה שלחה אותנו מחר בבוקר לבית החולים בעיר, למחלקה הפסיכאטרית לקבלת טיפול רפואי . כמובן שכל זה בתקווה ויקבלו אותנו שם ולא יחזירו אותנו לבית החולים שממנו הוא השתחרר.

לשאלתי :
1. האם יש מצב כזה או אחר שברגע שאחי מגיע לבית החולים בעיר לקבלת טיפול במח' הפסיכאטרית והם אינם מוכנים לקבל אותו , אלא מפנים אותו בחזרה לבית חולים הקודם שהיה בו והחל טיפול , במידה ואנו מסרבים - האם קיים סיכוי כזה או אחר שישלחו מישהו מטעם בית החולים שיקח אותו בכוח ? יש לציין כי אינו אלים ולא מופרע או מסוכן לסביבה או לעצמו ולהפך - הוא במצב רדום במלוא מובן המילה!!!

2. האם ניתן לבצע סוג של שטיפת קיבה/כל דבר כזה או אחר ע"מ להוציא ממנו את כל הרעלים והתרופות שהחדירו בו במהלך כל החודש וחצי חודשיים??

3. האם יש טיפול בבית חולים בעיר שניתן לבצע ע"מ לייצב את מצבו? מצבו כרגע רעידות בגוף, בכי, ריר מהפה, דיבור לא ברור, חוסר חשק לאכול , לא מצליח להירדם , מוציא קולות ומתנהג ממש כמו תינוק .

יש לציין כי כבר לפני 4 ימים הוא שוחרר מהבית חולים הפסיכאטרי הקודם וכי מאז הפסיק את התרופות ושוחרר הביתה במצב גרוע מאוד!!!
הבן אדם נכנס בריא - מטיפשותו ומייאושו ע"מ לקבל אחוזי נכות , ויצא חולה ברמות שהרופאים פשוט נבהלים מאיך שהוא נראה ואנו כמשפחה לא מכירים אותו ככה.

אחי היה ספורטאי,בריא וחזק .

תודה לעונים ולעוזרים.

היי אני לא איש מקצוע אבל אחרי יום שהוא לא אכל כבר נוקה ממערכת הדם שלו התרופות לדעתי הענייה הוא כ"כ בטראומה שאין עניין להחזיר אותו לשום מקום של בית חולים אלא שיהיה בבית תחת השגחה צמודה ולנסות לעודד אותו במשהו שהוא אוהב סרט טיול בפארק משהו שלא מצריך דיבור אני מדבר בתור אחד שעבר אשפוז בבית חולים פסיכיאטרי אשמח לדבר איתך במייל השם שלי שכתוב פה פלוס שטרודל וכו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסיכיאטריה
בחר
בחר