השתגעה ואכלה את ילדיה

סיפור הזויי שמגיע מתאילנד:
תושבת צפון תאילנד חשודה שרצחה את בנה בן החמש ובנה התינוק בן השנה, בישלה אותם ואכלה את בשרם כי חשבה שהם חזירים.
כוחות המשטרה שהגיעו למקום מצאו את האישה ישנה במיטתה כשסביבה היו מפוזרים חלקי גופות, ככל הנראה של ילדיה. לאחר בדיקת רקע גילו במשטרה שלאישה עבר עשיר של מחלות נפש.
.
מפחיד ביותר!!
האם נפש האדם יכולה להיות כל כך מסוכנת???

וואי וואי וואי איזה פחד

כל 1 יכול להיות מסוכן רואים משהו שחושבים שהוא בסדר בסוף הוא פסיכי

מפחיד . לפעמים גם מפחיד לצאת לרחוב emo_25.png

emo_91.png   shirly  

אומייגד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

אני לא מאמינה למשמע אוזניי, אפילו אמא שחולת נפש לא תעשה ככה לילדייה , ה' יעזור ויציל את כל הילדים שגדלים בתוך ביתם ושם גם מוצאים את מותם .............................. אני לא מעכלת את זה ,יותר מידי מפחיד.

אני לא יודעת מה להגיד ,מפחד מאוד מה העבר אלייה ,אני מאמינה אישה בראה לא לא עושה דברים

כאלה

אולי האמא עכשיו תחליט לבוא לעבוד כמנקה,רק השם יעזור לנו כמה פסיכופתיות כאלה יש כאן אצלנו

אשה פסיכופטית.  אסור לאנשים חולי נפש להביא ילדים!!!!!

מחרידדד מאוד ואף מקומם! אבל... היא בן אדם חולה, אל תשפטו לפני שראיתם או פגשתם חולי נפש או את בני משפחתם. מחלת נפש היא דבר קשה! היא הייתה צריכה להיות במוסד... כמובן תחת טיפול תרופתי והרחקת ילדיה ממנה, או תחת פיקוח של אחרי אישפוז... אבל כמובן שלא כתובים כאן כל הפרטים, כך שהמטרה הראשונית היא סנסציה וזה הצליח.... תזכרו שאתם אינכם יודעים הכל, חסרים הרבה פרטים להבנת התמונה השלמה.. אברהם -לומר שאסור לחולי נפש להביא ילדים, נשמע לי קצת נחרץ מדי.. הם בני אדם שתחת טיפול ( כמובן שתלוי בדרגת המחלה - אני לא מדברת על מקרים קיצוניים כמו זה) מתאים יכולים להתאקלם ולחזור למסלול חיים סביר, ולהשתקם, מדוע למנוע מחולה שעבר אשפוז ומטופל, תחת פיקוח ומשתקם בקהילה מלהביא ילדים? בכזאת נחרצות.. 

איךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

אימא איזה מפחיד מה נהיה עם אנשים הם התחילו לאבד צלם אנוש ממש מזעזע

גויים כך הם - חיות ופראי אדם

אוי מגעילללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

יום אחד אני יתפוס אותה ואת כל הסכיזופרנים וחולי הנפש שיש לנו בעולם, ואני יאכללללללללללללללללל אותם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

לפני שהם יעשו דברים דומים

כמה תגובות מטומטמות .... מי אתם שתשפטו אותה , לכם היו התקפי פסיכוזה ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסיכיאטריה
בחר
בחר