שאלה חשובה בקשר לביטול רישום ילד מגן עירייה‬

שלום לברי הפורום. הסיפור הוא כך. בתאריך 1.2.12 רשמתי את הילד לגן עירייה באשדוד.(הילד בגן פרטי כרגע).באותו היום הודיעו לנו מהגן שלו שמשנה הבאה הגן יעבוד בשיתוף עם העירייה(לאחר החוק החדש חינוך חינם מגיל 3). באותו היום התקשרתי לבטל את הרישום,ואמרו שזה קנס 380 ש"ח. הסברתי את המקרה,והפקידה אמרה שעלי לשלוח זאת בפקס (מכיוון שטווח הרישום והביטול קצר, פחות מ24 שעות) לא יחייבו אותי בקנס. שלחתי מספר פקסים( מכיוון שאמרו שהפקס לא הגיע) . יומיים ארי היה שביתה בעירייה ורק לאחר השביתה הצלחתי להשיג את אחת הפקידות טלפונית,הפקידה הודיע שהכל בסדר. למרות זאת חייבו אותי בקנס. רציתי לדעת מה אומר החוק לגבי ביטול בזמן קצר כלכך (פחות מ24 שעות). האם יש לי עילה לתביעה? תודה מראש

קרמיקה למטבח

עברתי דירה לאחרונה ובזמן ההובלה נשברו כמה אריחים.. הבנתי שאפשר פשוט להסיר אריח קרמיקה למטבח שבור ולהתקין במקומו חדש מחפש רצפים שמסוגלים לחתוך אריחים קרמיים האם יש הכרח להשתמש במכונה WATER JET ?

חדרי ילדים

לאחרונה עברתי דירה. עזבתי את הדירה השכורה שלי ועברתי עם האישה לדירה חדשה. העברנו הכול והכנסנו הביתה את כל הרהיטים והשטויות. הבעיה היא שהחדר הנוסף נשאר ריק. הוא מיועד לילד (כשיבוא היום..) השאלה שלי היא איפה להזמין רהיטים לחדר הילדים? האם כדאי להשקיע במותג איכותי של חדרי ילדים או לקנות יד שניה? אודה לתשובה חיים

שאלה חשובה בקשר לביטול רישום ילד מגן עירייה‬

שלום לברי הפורום. הסיפור הוא כך. בתאריך 1.2.12 רשמתי את הילד לגן עירייה באשדוד.(הילד בגן פרטי כרגע).באותו היום הודיעו לנו מהגן שלו שמשנה הבאה הגן יעבוד בשיתוף עם העירייה(לאחר החוק החדש חינוך חינם מגיל 3). באותו היום התקשרתי לבטל את הרישום,ואמרו שזה קנס 380 ש"ח. הסברתי את המקרה,והפקידה אמרה שעלי לשלוח זאת בפקס (מכיוון שטווח הרישום והביטול קצר, פחות מ24 שעות) לא יחייבו אותי בקנס. שלחתי מספר פקסים( מכיוון שאמרו שהפקס לא הגיע) . יומיים ארי היה שביתה בעירייה ורק לאחר השביתה הצלחתי להשיג את אחת הפקידות טלפונית,הפקידה הודיע שהכל בסדר. למרות זאת חייבו אותי בקנס. רציתי לדעת מה אומר החוק לגבי ביטול בזמן קצר כלכך (פחות מ24 שעות). האם יש לי עילה לתביעה? תודה מראש

השכרת שירותים ניידים

לפני שבוע ימים נשלחתי לייצג את מקום העבודה בחתונה של אחד הספקים הגדולים שלנו. אז באמת האירוע היה ממש מרשים: נגנים, רקדנים, הופעה חיה, קייטרינג שלא היה מבייש את ניקול ראידמן, וצוות מלצרים שכאילו נלקח היישר מסוכנות דוגמנות. למרות כל הרעש והצלצולים, מה שהכי אהבתי זה את קיומו של האירוע תחת כיפת השמים, באחד האזורים היפים בארץ. הפספוס היחיד הוא שבמקום לארגן השכרת שירותים ניידים, הסתפקו בתאי שירותים כימיים.. האכזבה הייתה רבה. מישהו יודע מה העלות של ההשכרה לערב אחד? מתוכנן אצלנו בעבודה גם כן אירוע גדול..

bluetooth module

אומרים שפרוטוקול הרשת של ZigBee ו bluetooth module הם הדבר הבא. לא הרבה יודעים ש ZigBee קיימת כבר 40 שנה ויותר מזה, בשימוש צבא ארצות הברית. הסיבה בגינה היא לא הגיע לשימוש במגזר הפרטי הוא שלא ידעו איך לחבר אותה עם מערכות תקשורת קיימות. רק היום מצאו את הדרך לעשות זאת ובזכות זה נראה את השימוש ב ZigBee בשוק הפרטי כבר בשנים הקרובות. [יו"ר IBM בשנת 1943:] אני חושב שיש שוק עולמי אולי לחמישה מחשבים. - תומאס ווטסון

היי, אנחנו מתלבטים האם כדאי לרכוש ריהוט עבור חדרי ילדים באופן עצמאי- דרך נגר או לרכוש מהחנות ? האם יש  הבדל במחירים ? מה העדיפות ? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ארנונה ומיסוי עירוני
בחר
בחר