אחריות שוכרים/משכירים חסרי מד כשהמשכיר לא התקין מד מים

שלום לכולם, רציתי להתייעץ בנוגע לנושא שמעיק עליי מאוד. אני ועוד 2 בנות שוכרים דירה בת"א מזה שנה וחצי. לאחר שנכנסנו לדירה וקיבלנו חשבון מים גבוה הובהר לנו בעיריה שאנחנו דיירים חסרי מד ולכן אנחנו משלמים על הפרש הצריכה המשותפת שמתחלקת ביננו ובין עוד 2 בעלי נכסים בבניין. מיד ביקשנו מבעל הדירה להתקין מד מים אך זה התמהמה חודשים רבים עם העניין. מאז הגיעו מס' חשבונות מים מאוד גבוהים (800, 700, 400 (לפני היטל הבצורת) ואף 1200 (!!) ש"ח ולאחר בירור מקיף מול העירייה ותאגיד המים התקבלה התמונה הבאה כי מכיוון שלא התקנו מד מים אז אין מה לעשות ונשלם ללא פרופורציה למה שצרכנו. השאלה שלי, האם יש דרך להטיל את תשלום המים על בעלי הדירה, שבאחריותם היה לכל הפחות להודיע לנו שאין מד מים בדירה,או לחילופין לדאוג להרכבת מד מים בדירה? האם העובדה שאחת היחידות האחרות בבניין משמשמת כגן ילדים לא צריכה להשפיע על החלוקה בין הדיירים חסרי המד או שרק גודל הנכס הוא שקובע? אודה לתשובה, פיני

מחלוקת אזרחית

שלום לך, על מנת להשיב לך צריך לבחון את ההסכם בינך לבין בעלי הדירה ובכל מקרה מדובר בתביעה אזרחית . אני ממליצה לך להיוועץ בעורך דין. בברכה עו"ד פנינה גל BEPNINA@WALLA.COM 054-7920644
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ארנונה ומיסוי עירוני
בחר
בחר