שאלה בנוגע לתשלום על מידרכות

שלום רב בשנת 2002 מכרתי בית בודד בשכונה של מועצה מקומית באזור העמקים , הבית נמכר בעיסקה רגילה והתקבל אישור לטאבו מטעם על סילוק כל החובות המגיעים לה , לפני מספר חודשים הגיעו עיקולים על חשבונותיי ועל הרכב מטעם המועצה ,ומסתבר שבעט ההיא (2002 ) המועצה החלה בבניית מדרכות עבודה שכנראה הסתיימה ב2004 וגם אז יצא החיוב הראשוני לרוכש הבית (שגר בו עד עכשיו וגם נהנה מהמדרכות,,, ) המועצה כרגע מתבצרת בעמדתה כי העבודות בוצעו בזמן שאני הייתי בעל הנכס , והם גם הפנו את דרישת התשלום ב2004 לדייר \הרוכש אך הוא גילגל את החיוב בחזרה אליהם והם אליי למרות שהיה הסכם מסודר שתמו כל חובותיי, שאלתי : האם זה הליך חוקי מהו תאריך קובע ? האם היום בו יצא החיוב ? האם היום בו החלו העבודות ?או הסתיימו? האם מועצה רשאית לתת שיחרור נכס להעברה בטאבו לאחר סילוק החובות וההתחיבויות ולהוסיף באותו מסמך שאם קיים עוד חוב כלשהו למועצה הוא יחול עליי - ולממש סעיף זה אחרי כמעט עשר שנים ? ואם העבודות לדוגמא היו מסתיימות אחרי 20 שנה האם עד אז הייתי נשאר בן ערובה של המועצה ,? עליי לציין שפניתי לייעוץ משפטי - וכרגע בידיי שתי אפשרויות , לשלם חובי או לפנות לערכאות מה הסיכוי שלי בהליך משפטי סדור בברכה ובתודה -יוסי

תקיפת דירשת היטלי פיתוח

שלום לך מדובר בסוגיה מורכבת שבשנים האחרונות אף נבחנה בבית המשפט העליון. על פי הנתונים שציינת סיכוייך לבטל את החיוב הינם גבוהים. תשומת ליבך לעובדה כי ישנם מועדים לתקיפת החיובים, אני ממליצה לך לפנות לעורך דין בהקדם. אשמח להשיב על שאלות נוספות במייל או בטלפון. בברכה עו"ד פנינה גל BEPNINA@WALLA.COM 054-7920644

חיוב ארנונה

חיוב ארנונה על פי סיווג, סוג בנין, איזור וכן מספר פרמטרים. על פי נסיוני שטח הנכס גם אם הוא אוהל הרעי, הינו בר חיוב לפי סיווג בו הוא משמש. בכל פנים, צריך לבדוק ברמה פרטנית את המקרה. בברכה דרור קופל קופל- רישוי עסקים, הפחתת ארנונה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ארנונה ומיסוי עירוני
בחר
בחר