קרן שמש תודה רבה...

בוקר טוב חגיתוש

קרן שמש , את סלקטור של הפורום?

אה? את תחליטי אם אני נשואה אז אסור לי להיכנס ?

אתקן אותך סאן סאן

אני לא הסלקטורית של הפורום,אלא של הפורומים אהה,הבנת ? ולא אני החלטתי שאת נשואה את נשואה נקודה.

לא אהבתי שאת כזו תוקפנית

זו מקום חופשי מותר להביע הכול בין אם אחד כזה או אחר למה את ככה ? אין לי נגד חגית דבר ואני סה"כ הבעתי את דעתי .... אז סליחה

ואיך כתבת כאן סאן ?

" זו מקום חופשי מותר להביע הכול " נדרש לך תרגום או שכבר הבנת שזה מקום חופשי להביע הכל ? (וכותבים "זה" ולא "זו") ואני אם בא לי להגיב - מגיבה מוצא חן בעינייך או לא זבש"ך

אתקן אותך סאן סאן

אני לא הסלקטורית של הפורום,אלא של הפורומים אהה,הבנת ? ולא אני החלטתי שאת נשואה את נשואה נקודה.

ועוד דבר סאן סאן

כשנכנסו לכאן גברים נשואים,התנפלתן עליהם כעדת זאבות טורפות,כמי שפלשו למקום לא להם מה נותן לך ולשכמותך,זכויות ייתר לעומתם ?

עדין לא נותן לך זכות להחליט

שיצבעו את שמך בצבע של חגית נחשוב עליך עד אז... תמשכי לעשות רוח

ועוד דבר סאן סאן

כשנכנסו לכאן גברים נשואים,התנפלתן עליהם כעדת זאבות טורפות,כמי שפלשו למקום לא להם מה נותן לך ולשכמותך,זכויות ייתר לעומתם ?

תחפשי אותי ....איפה זה קרה?

טעית אני לא מתנפלת ולא עשתי דבר לאף נשוי

ואיך כתבת כאן סאן ?

" זו מקום חופשי מותר להביע הכול " נדרש לך תרגום או שכבר הבנת שזה מקום חופשי להביע הכל ? (וכותבים "זה" ולא "זו") ואני אם בא לי להגיב - מגיבה מוצא חן בעינייך או לא זבש"ך

את נוראית ברמות

מה נהיית אליעזר בן יהודה .... אז טעיתי אז? וואי לא הכרתי אותך כזו ....

עדין לא נותן לך זכות להחליט

שיצבעו את שמך בצבע של חגית נחשוב עליך עד אז... תמשכי לעשות רוח

סאן סאן

כשאני עושה רוח (כדברייך) שום דבר לא נשאר עומד על תילו. בצבע כחול או אדום - היינו הך

תחפשי אותי ....איפה זה קרה?

טעית אני לא מתנפלת ולא עשתי דבר לאף נשוי

דיברתי באופן גורף

וזה מה שהיה כאן בתקופתה של רעות,אז אל תשחקי אותה ראש קטן,כי לי אין הרבה סבלנות לאנשים כאלה. ואני מבינה שמאוד משעמם לך שאת מנסה להתחיל איתי,הא ? אז קבלי עצה ממני - ל א כ ד א י ל ך אני ברורה ?

אנחנו בעולם וירטואלי שכחת?

איך בדיוק תראי לי ולמה את מאיימת עלי? והייתי סאן מהרגע שנכנתי לכאן אני לא יודע מה את רוצה ולאן את חותרת שיהיו לך חיים טובים רק , ואם את חושבת שלחשוף פרטים אישים זו הדרך כנראה שכל כך רע לך

את כסילה ברמות

איני נזקקת לחשיפת פרטים אישיים (עושה זאת רק בתגובה לחשיפת פרטיי,שבלאו הכי חשפתי בעצמי) אבל "לשון" וירטואלית חדה יש לי מספיק,כדי שתשוכנעי לא להתפלפל ולהתחכם עימי. אנחנו לא באותה הליגה נמוך לי מידי - ובזאת סיימנו ואם את כל כך נלהבת להמשיך תמשיכי ללהג עצמך - לעצמך

סאן סאן

כשאני עושה רוח (כדברייך) שום דבר לא נשאר עומד על תילו. בצבע כחול או אדום - היינו הך

"אין מילים" ממש באמת ...

עזבי אותי בחייאת חפשי משהי אחרת להתנגח בה אני באתי אולי לא בצורה הנכונה וסליחה שאין שלמות אלוהית כמוך וואי ממש אלת השלמות נגמר תשכי לדבר לבד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות - שיחות וקשקושים
בחר
בחר