הזמנתי ג'יגולו כשאת מעל גיל 35, גרושה

כשאת מעל גיל 35, גרושה + 2 עם קריירה שמעסיקה את רוב יומך אין יותר מידי זמן להכיר גברים ובטח לא להתחיל לחשוב על קשר חדש אבל עדיין יש לי צרכים ואני לא בחורה של אביזרי מין אני חייבת את הדבר האמיתי לכן ג'יגולו זה הפיתרון המושלם עבור המציאות שלי. אני גרושה כבר 5 שנים וכבר יצאתי מהסיסטם של זוגיות, אני מתרכזת בעצמי ובגידול הילדים ולא יוצא לי להיתקל בגברים שיכולים לעמוד לצידי. בשוטטות באינטרנט התגלגלתי לאתר סקס ששידר לי איכותיות ואינטימיות מהסוג שחיפשתי, מצאתי מודעה שפרסם ג'יגולו המציע שירותי ליווי בבית הלקוחה, חייגתי ומאז הפכתי להיות לקוחה קבועה שלו. באמת, מדובר ב ג'יגולו איכותי וברמה מאוד גבוהה שמעניק יחס אישי בדיוק כמו שכל אישה הייתה רוצה שהגבר האולטימטיבי יתייחס אליה. זה מאוד נוח לי, לא צריכה את הבלגן של גברים, בילוי שקט אחרי שהילדים הולכים לישון עם ג'יגולו שמגיע בשביל לספק אותי והולך הביתה. כמובן שזה לא מה שרציתי בחיי, למצוא את עצמי גרושה ומשלמת לג'יגולו בעבור שירותי מין אבל השלמתי וקיבלתי את מצבי הנוכחי בחיים וכל שחשוב שלי זה שקט נפשי ולחיות טוב. יש נשים שיוצאות לשופינג ומטפחות את עצמן בפיצוי על יחס גרוע מהבעל או סקס רע, אני משלמת ל ג'יגולו בעבור סקס טוב, יחס מעולה ועושה שופינג בשביל הכיף שלי. הוא חתיך וחביב על נשים ממליצה לינק לאתר שלו

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך

איזה רעיון גאוני...... המודעה בטוח מהג'יגולו לעצמו......איזה אשה תודה שמשתמשת בג'יגולו......?

אשמח לשיחה איתך בפרטי אם אפשרי לומר לך כמה דברים

מפרגנת מאד...גם אני במצבך אך מצאתי לי ג'יגולו פרטי משלי :)

בן כמה הוא

אתה פתתי!

ועוד מוסיף קישור לאתר שלך.

אתה גרוע!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות - שיחות וקשקושים
בחר
בחר