ליקויי בנייה

קניתי דירה מקבלן וכבר בקבלת המפתח ראיתי שיש רטיבות בקירות של השירותים, פניתי לקבלן במטרה שיתקן את הליקוי והקבלן לא נתן לי מענה לבעיות .לא ידעתי מה לעשות והתחלתי לחפש חברה שתעשה לי בדיקה לדירה שאוכל לטפל בליקויי בנייה. חיפשתי באינטרנט ומצאתי את החברה המרכז הישראלי בדק בית .הזמנתי את החברה לבדיקת את הדירה הגיע מהנדס מקצועי וסובלני והסביר לי איפה הבעיות והוציא לי דוח מסודר עם הליקויים שלחתי את הדוח לקבלן והוא עבר על הדוח ולא היה מוכן לתקן את הליקויים החברה שעשתה לי את הבדק בית שלחה לקבלן מכתב התראה מעורך דין שלה על חשבונם ללא תוספת והקבלן קיבל את המכתב והתחיל לתקן את הליקויים . רציתי להמליץ על חברה המרכז הישראלי בדק בית שעזרה לי לאורך כל הדרך יחס אדיב וקשוב . כל מי שנפל קורבן כמוני לידי הקבלנים שמנסים להתחמק מתיקון אל תרימו ידיים .

חבר צר לי לשמוע,

אבל אני ממליץ להתיעץ עם עורך דין ליקויי בניה

emo_02.png

שלום ,

כולם ממהרים להגיב דברים שלילים על נותני שירות.

הפעם אני רוצה להפתיע, לתת פידבק חיובי לחברת שיפוצים שעשתה לנו שיפוץ מדהים, השירות היה מעל הכול, התחשבו במשפחה, בסוף כל יום סידרו את הכלים, השאירו מינמום סימנים, התקדמו בשיפוץ לפי דרישותינו , אמינים לאורך כל הדרך והמחיר בהחלט הדהים אותנו.

אז אנחנו מודים ומפרגנים לקינג קונגו שיפוצים 0528550833

לא מזמן קראתי כתבה בגלובס שבערך ב-95% מהדירות החדשות הנמכרות בישראל מתגלים ליקויי בניה. זו ממש מכת מדינה. חשוב מאוד לפנות אל עורך דין ליקויי בנייה מומחה, כי הקבלנים מחזיקים עורכי דין תותחים וקשה להיאבק מולם עם כל הבירוקרטיה והחוקים.

צהריים טובים

בשעה טובה אשתי ואני רכשנו דירה חדשה בבאר יעקב (דירה חדשה מקבלן) ולהפתעתנו גילינו שאנו צריכים להזמין חברה שבודקת את הבית וכן בודקת האם ישנם ליקויים שנגרמו עקב בנייה לקוייה של הקבלן. אני פשוט לא מבין למה אין סוג של חוק שמחייב את הקבלן להזמין חברה חיצונית שתבדוק האם הבנייה תקינה - פשוט בושה שאני צריך לשלם לחברה חיצונית עוד כמה אלפי שקלים לאחר שרכשתי דירה חדשה שעולה קרוב לשני מיליון שקלים. זה פשוט כמו לקנות אוטו חדש וישר לשלוח אותו למוסך לבדוק שהבלמים תקינים!!!

סליחה שהוצאתי את המרמור שלי אליכם אבל אני פה בעצם בכדי לקבל ממכם דעה על חברת "יעדים הנדסה אזרחית" שמתמחה בביצוע בדיקת ליקויי בניה.

האם החברה אמינה? והאם החברה מוציאה מסמך שיכול להיות קביל בבית משפט - פשוט בא לי לתבוע את הקבלן על הביזיון הזה.

זהו קישור לאתר החברה - נראית כחברה אמינה

http://www.yehadim.co.il/%D7%90%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94

אשמח לתשובתכם בהקדם

צהריים טובים ערן

מה שלומך?

ראשית אני מסכימה איתך במאה אחוז שחייב להיות שינוי בחוק בנוגע לאחריותו של הקבלן בנוגע להזמנת חברת בדק בית חיצונית.. לא יכול להיות שהקבלן יחליט מי יבדוק את המבנה החדש (לרוב הם עובדים בשיתוף פעולה ככה שלדעתי אין לסמוך על החברה שהקבלן מציע).

בנוגע לשאלתך על חברת יעדים הנדסה אזרחית אני לא יכולה לעזור לך מכיוון שלא עבדתי איתם אך אני יכולה להמליץ לך על חברת - פלס בדק בית וביקורת ליקויי בניה. אני הזמנתי אותם לבדיקת שלד של בית פרטי שרכשתי ולמזלי לא היו אצלי שום ליקויי בניה אך הם נראים לי כחברה אמינה ומקצועית.

מקווה שעזרתי לך

אני מכירה קבלן שעובד בבנייה ללא היתר באופן קבוע. לדעתי זאת חוצפה וצריך לאכוף את החוקים ביתר נוקשות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קניין רוחני וזכויות יוצרים
בחר
בחר