חוששת מהמושג הזה גירושין

היי. אני נשואה שנתיים וחצי ולא, לא באושר או עושר. התחתנתי בגיל 17.5 עקב הריון יזום בשיא טימטומי. ידעתי מראש שזה ילד.. לא גבר לחיים. לכ הקשבתי לאמא לאבא לחברים או למשפחה ננעלתי שזה האחד למרות שבתוך תוכי ידעתי שאם אמא שלי אומרת היא לא טועה מה הסיכויי שאמא תרצה רע לבת שלה?! אז התחתנתי הבאתי ילדה וכיום אני בהריון שני ואכן לא מלקקת דבש העניין הוא פשוט וגם מורכב בעלי , בן 23 , לא ממהר לעבוד וגם שמוצא עבודה זה בדיוק לשבוע. אני , בת 20 , עובדת כאם במשרה מלאה תרתי משמע הוא לא מחתל לא מכין אוכל לילדה לא מקלח לא כלום !!!! הכי כואב? שפרח מסכן מהגינה לא קיבלתי ממנו אם זה בנישואין, יום הולדת וכדומה. 200 פעם איימתי בגירושין והוא ידע כמובן עם מי יש לו עסק ואכן לא חשש הלב שלי כמו מרגרינה. עזבתי לבית הוריי וכך גם מהר מאוד חזרתי אליו יש לציין שבזמן הזה של הנישואין צברתי המון חובות המון תסכולים עם מוסדות ממשלתיים , בנק , טרום הוצל״פ אני שאני הכי מסודרת אכן נפלתי לבור הזה למה? גם אני לא יודעת. הוא לא עובד לא מזיז את עצמו קצת קוצי מוצי ואני שבויה לרגליו אין אחד שלא אומר לי דיי לא בשבילך זה גבר שממרר, בריבים הוא משתמש באלימות מילולית ואין לו בעיה ליד הילדה שבת שנתיים בדירה הוא צובר רק חובות והכל נופל עליי כי מן הסתם רק אני עובדת ולמי זה מספיק? בקיצור... זוהי התלות הזן הפחד החשש ואני שואלת למה לנה ההרס העצמי הזה? לדבר זה קל הבעיה זה הביצוע הלפפפפ מייייי !!!!!!!!

יקירה את עדיין צעירה החיים עוד לפנייך

למה את צריכה להיות שבויה החיים יפים

לא טוב לך תעזבי אותו יש הרבה גרושים וגרושות 

אין לך מה לדאוג בהתחלה זה קשה קצת ההורים שלך וודאי יעזרו לך

החיים שלך זה לא חיים

בהצלחה

אני ממליצה לך להיכנס קצת לאינטרנט ולקרוא דעות מומחים וכתבות בנושא ולבחון איך את מרגישה ואיפה את מוצאת את עצמך . יכול מאוד שדווקא טיפול זוגי או גישור יכול עזור לכם . זה תהליך וכדי שאת תיהיי מספיק מגובשת את צריכה לדעת יותר .מצרפת אתר מאוד מומלץ לכל נושא גירושין . 

את חייבת להבין שגירושין זה פתרון לנישואין/מערכת יחסים לא טובה, וזה המצב אצלך.

החיים שאת מתארת כרגע לא טובים ויתכן ואף יחמירו.

את חייבת ליצור לעצמך מציאות אחרת, כזו שאת אחראית למצבך ולא צריכה לטפל בבן זוגך ובילדך ביחד.

תביני שישנם הרבה אנשים שגירושין שינוי את חייהם לטובה, דווקא בגלל שהם יצאו ממערכות יחסים תובעניות שהרסו אותם.

את מוזמנת לקרוא על מידע נוסף באתר גרוש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר