היי חייבת עזרה ואוזן קשבת

היי אני בת 22 מאזור המרכז

נושאה כבר 4 שנים

פלוס שני בנות בת 3 וחצי ובת 7 חודשים

אני כלואה במערכת  יחסים שלא טוב לי בה בעל אלים מזלזל מתנהג לא יפה לבנות שלי לא אכפת לו מהן

ובטח שלא ממני ,

הוא עובד לילות ישן כל יום עד 3 , 4 והולך לעבודה ב 6 אין  בנינו שום נושאי שיחה

הוא מאד אלים גם מילולית וגם מעשית  גם מהמר בוינר ובבקלפים אני מאד סובלת ממנו ובטח שכבר לא אוהבת אותו

מאד רוצה לעזוב לא יודעת איך

אנחנו חיים בשכירות אני לא עובדת אין לי לאן ללכת אבא חי עם חברה אמא חיה עם חבר

כל פעם אני מאיימת לעזוב והוא יודע שזה לא יקרה כי הוא בעצמו אמר לי "לאן תלכי אין לך למי ללכת ו"לא מתיחחסת לזה ברצינות

זה הגיע לזה שהבת הגדולה בת 3וחצי אומרת לי אמא בא רע אני רוצה אבא אחר

כל כך רע תעזרו לי אני כולה בת 22 ואני מרגישה כאילו בת 60!! מרוב הסבל שלי!:\ 

איך עושים ממה מתחילים אני רוצה להישאר בדירה וושהוא יעזוב אבל איך אני עושה את זה?

ידידתי היקרה! כל כך כואב לשמוע דברים כאלה , אוי . אני מציעה לך ללכת לרבנות לפתוח תיק נגדו ולשטח את כל בעיותיך שם. מה לעשות החיים הם לא פיקניק לפעמים . אני מדברת מניסיוני האישי . דעי לך שהרבנות נוטה להאזין לדברי האשה. לפי דעתי התעללות מילולית שווה להתעללות פיזית . אל תבליגי יותר , הוא יודע שאין לך לאן ללכת ולכן הוא מרשה לעצמו להתנהג בצורה ברברית כזו . היי חזקה הרימי ראש . אסור לשתוק יותר ..... ברגע שהוא יראה שאת לא פריירית , הוא ישנה דרכו ברבנות מתייחסים לדברים אלו בכובד ראש. לא לשתוק יותר ולהיות חזקה למען הילדים . אני מאחלת לך כל טוב ו ב ה צ ל ח ה .......

היי..

כדאי להתייעץ עם אדם מקצועי. ישנה אפשרות לפנות לטיפול דרך קופת חולים, אני מניחה שזה יעזור מבחינה כלכלית..

היי חזקה, יש לך כוחות ומסוגלות הרבה יותר ממה שאת יכולה לתאר לעצמך - הם שם, נצלי זאת!

היי נטלי האם הצלחת לבסוף להשתחרר מכבליי בעלך?

במידה ולא, האם חשבת אי פעם לפנות לגורם מקצועי אשר יעזור לך? 

אמנם איני עורכת דין, יחד עם זאת אולי אוכל לתת לך כמה עצות. 

זה נשמע קשה מאוד מה שאת עוברת , כך לא צריכים להתנהל יחסים וזה טוב שאת לא משלימה עם המציאות הקשה הזו ודווקא מפתחת ראייה מפוקחת למדי למרות גילך הצעיר . את זקוקה להדרכה , לייעוץ ולמשהו שיתווה את הדרך ויוכל לתמוך בך לאורכה. אני מאוד ממליצה לך להכנס לאתר מעולה שסוקר את כל נושאי דיני משפחה, גירושין וכו'.. והוא כולל דעות מומחים בתחום וגם פורום שתוכלי להעלות שאלות ולקבל ייעוץ מאדם מקצועי . מאחלת לך המון הצלחה בהמשך . 

1] תרימי ראש !!! , את לא אשמה בשום דבר !!

2] תפני למשטרה, בלי פחד [גם ככה הוא ישן כל הבוקר..]

מעצר של כמה ימים "ינער" אותו , גם כתב האישום שיקבל אח"כ..

3] תפני לרווחה בישוב

4] תפני ותפתחי תיק ברבנות , או קחי עו"ד ותפתחי תיק בבית משפט לענייני משפחה

ברבנות ינסו לשכנע אותך ל"שלום בית". זה יהיה נחמד בערך שבוע... במקרה הטוב..

עו"ד ידע מה לעשות וידריך אותך

5] בהצלחה. ככה בטח את לא צריכה להמשיך !!!

חיה ותן לחיות ! , חייך לעולם והעולם יחייך אליך !!!

יקירתי את חייבת להתגרש כעת, לפני שמערכת היחסים תעבור אסקלציה.

נכון שזה מהלך לא קל בכלל, אבל המציאות שאת מתארת יכולה להפוך למשהו חמור מאוד.

אני מציעה לך להתייעץ עם עורך דין גירושין

שלום לאשה היקרה שסובלת המון , אני מוכן לנסות לעזור בנדון וזאת לאחר שנילמד את כל הבעיות שלך ומה באמת אפשר לעשות מהר כדי לעזור לך עם אופציה לעזור לך מצד השלטונות במשרדי הממשלה , אני משאיר לך את האימייל שלי כדי להיות איתך בקשר dodia_mr@walla.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר