אם אישתך בגדה בך פעמיים ואתה עדין מתלבט אם להתגרש או לא..אז עם כל הכבוד הביעה היא בך ולא בה..

א. לך לטיפול ..

ב.תעשה בדיקת אבהות..

היית צריך להתגרש כבר בפעם הראשונה..מה יקרה שתתפוס אותה בפעם השלישית גם תתלבט ?..חוץ מזה תחשוב כמה פעמיים לא תפסת ..?

בקיצור גרש בלי להתרגש..בהצלחה..

ולמה אתה מחכה בדיוק? לפעם שלישית?

\תגרש את הכלבה ומייד!!!

אם תרצה עזרה תתקשר אלי אעזור לך ואדריך אותך , אני מתמצא בתחום .0522611999

אני בן 31 נשוי 7 שנים וגיליתי שאשתי מנהלת רומן עם גבר אחר. (כבר פעם שנייה) החלטתי שדי אי אפשר להמשיך יותר. אני חושב להיפרד על אף שיש לנו 3 ילדים. יש למישהו עצות בשבילי? מישהו יכול לשתף על תהליך הגירושין? תודה.

תמתין לפעם השלישית  !  ואז תעיף אותה   . כרגע  אל תתגרש  ... תן לה עוד צאנס   תכין לך כוס תה ותרגע  בינתיים..

אני בן 31 נשוי 7 שנים וגיליתי שאשתי מנהלת רומן עם גבר אחר. (כבר פעם שנייה) החלטתי שדי אי אפשר להמשיך יותר. אני חושב להיפרד על אף שיש לנו 3 ילדים. יש למישהו עצות בשבילי? מישהו יכול לשתף על תהליך הגירושין? תודה.

תמתין  לפעם השלישית !  ואז תעיף אותה לכל הרוחות  ..כרגע אל תתגרש  תן לה צאנס  

ובינתיים תכין לך כוס . תנשום עמוק  ותירגע  .

אנשים רצים לסקול באבנים .

אנשים רוצים לראות דם ולהריח  את הקורבנות .

תעצור , תחשוב לך 

למה היא עושה את זה , ומה בכלל היא עושה, היא מפנטזת לדבריך .

מפנטזיות  עדיין אף ילד לא נולד.

אןולי היא עושה את זה כי חסר לה ריגושים בבית , טיפה צומי , חום יחס ואהבה.

כן אני יודע , אתה אוהב אותה , השאלה האם אתה מראה לה את זה ?

התחתנתם , כי אהבתם 

נולדו לכם  3 ילדים  , זה פרי האהבה

עדיין אתה אוהב אותה, 

לא חכמה להרוס את הכל בגלל פנטזיה , או מיזמוז  

אפילו לא שווה להרוס את זה בגלל ניאוף בודד.

תשבו יחד , לא בבית , תלבנו את הנושא לעומק , תלמדו מה שווה לכם לעשות לעתיד

ואני  מאחל לכם עוד 70 שנה יחד

כן ... עלייך להתגרש. בגידה היא דפוס התנהגות שלילית...

אך הקפד לעשות זאת נקי ומהר. אאל תשכח שיש ילדים באמצע...

אל תכניס אותם "לשדה קרב" הם זקוקים גם לאב וגם לאם..(אפילו שהיא ....)

בהצלחה.

תהייה חזק אין ספק שתמצא אחת נאמנה

פנינה

כן להתגרש. אין פשרות היא תמשיך לבגוד ולא רק מיזמוזים . לא אמרת לפחות לא ראתי אך אתה יודע שהיא לא שוכבת.?..?

בהליך הגירושים החוק הוא ברור חלוקת רכוש חצי חצי ועוד הרבה דברים שהם ספציפים לכל זוג . התענוג הוא לא קטן הרבה כסף .

אני עוסק בגישור משפחתי מכיר את העסק טוב מאוד כך שיהיה קשה אבל זה לא אומר שאתה צריך להשאר עם אישה בוגדת .

אתה  עדיין   מתלבט?כנראה  בגדת  בה   בגלל  זה  אתה  סלחן ,או  שאתה  דפוק  תעחיף  אותה   על  טיל   וחבל   לא  עשיתה  את זה   מפעם  ראשונה.  ממליץ  לך  בדיקה  פסיכיאטרית  דחופה

אתה  עדיין   מתלבט?כנראה  בגדת  בה   בגלל  זה  אתה  סלחן ,או  שאתה  דפוק  תעחיף  אותה   על  טיל   וחבל   לא  עשיתה  את זה   מפעם  ראשונה.  ממליץ  לך  בדיקה  פסיכיאטרית  דחופה

שלום - ע"פ ההלכה זו בכלל לא שאלה - אתה חייב לגרשה.

האם דיברת עם זוגתך ?

קודם צריך לדבר ,יכל להיות שהאשמה משותפת ,אולי גם לך חלק שמניע אותה לבגידה

דבר איתה קודם בנועם על כוס קפה ביציאה יזומה על ידך !

חבר להתגרש תמיד אפשר לבנות ביחד זה קשה ביות!!!  אישה ש"בוגדת"

ומחפשת לפי דבריך איש שיחה כדאי שתעשה בדק בית למה היא מחפשת לנהל שיחות עם גברים אחרים

ולא איתך????איפה אתה?? וחוץ מזה לשם כך נועד יועץ נישואים חבל חבל .....

אתה תצטער מאוחר יותר כי החיפזון הוא מהשטן!!! תנסו ביחד לשכוח ולסלוח להביע

חרטה מלאה וביחד לצעוד קדימה!!!!

מכובדי,

מצב לא נעים בהחלט, אתה מחפש תשובות שיעזרו לך להחליט בשחור או לבן, אך יש גם אפור.לדעתי עליך לקחת בחשבון מספר דברים,לעשות חושבים על כל היתרונות והחסרונות ואז להגיע להחלטה מושכלת ולא נמהרת (ישנם 3 ילדים).

הנושאים העיקריים שעליך לקחת לתשומת ליבך הינם (בסדר אקראי):

1. הנושא הנפשי-האם אתה תהיה מסוגל  ו/או רוצה להיזדקן עם אישתך הנוכחית, האם תוכל לחיות ולהשלים עם בגידותיה ולהחליט כי פתחתם דף חדש?

2. הנושא הכלכלי- אתה צריך לחשוב על היום שאחרי הגט: האם תוכל לחיות בכבוד (כלכלית) , האם ילדיך יכולכלו כנדרש , נושא המדור לעצמך , עורכי דין - נושא בפני עצמו, במידה וידריכו את אשתך בצורה שפלה (קורה לרוב) עליך להיות מוכן נפשית להיות מורחק מהבית,חקירות במשטרה ,עיקולים ועוד...(וזה שהיא בגדה לא יעניין איש מכל מערכות הממשל בארץ)...לכן, במידה וכן, מומלץ לנסות ולהתגרש תוך החלטה והסכמה הדדית של שניכם, כך תחסכו הרבה כסף,עוגמת נפש ופחות פגיעה בילדים.

3. התחום האפור- תשארו נשואים אך איש איש וחייו שלו, אתה בשלך והיא בשלה.

שקול את הדברים בקור רוח ולא בשעת כעס, אל תמהר,קח את הזמן וזכור: בסופו של יום , אתה ורק אתה תצטרך לחיות ולהתמודד עם ההחלטות שעשית , לטוב ולרע.

מחזק אותך ומאחל לך בהצלחה.

חבר.
אל תיהיה פזיז, כי זה הכי קל ופשוט.

שב עם אישתך ודבר איתה, ולבנו את העניינים בניכם בלבד.

זה היעוץ הטוב ביותר שיכול להיות לשינכם.

בהצלחה.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר