התגרשתי ולא כל כך מוצא את עצמי...

שלום לכולם,

אני בן 42 ירושלמי,בעל עסק קטן, ויש לי ילד מקסים.

התגרשתי לא מזמן (לאחר נישואין של 7 שנים), הייתי לבד תקופה שהגדרתי לעצמי והיא עברה לה בכיף.

עתה החלטתי שאני מחפש את פרק ב שלי, זוגיות חדשה. ניסיתי אתרי היכרויות ונוכחתי לדעת כי זה לא שונה ממה שחשבתי,

לצערי שוק בשר אחד גדול, המוני, קשה ודיי מפחיד להכנס לזה לאדם רגיש כמוני.

האמת היא כי זה לא מה שרציתי...להיות שם, אבל הגורל הביא אותי לכך...

כרגע אני מוצא את עצמי דיי מבולבל וקצת, חבריי הטובים נשואים להם ולא כל כך בקשר עימי (אפשר להבין...סטטוס אחר) "מאבד את עצמי" מול המצב החדש  בו אני מצוי.

מבקש את הצעותיכם בעיניין (ברצינות), ואעריך תשובותיכם.

ממה אתה מפחד????? תנסה להגדיר לעצמך בבקשה,

אני חושב שהמצב שאתה נמצא בו הוא טבעי לגמרי....אולי אתה זקוק לסיוע והכוונה מה לעשות עם עצמך על מנת לחזק את הביטחון שלך בעצמך ראשית אחר כך למצוא בת זוג שתמצא שהיא היא הטובה ביותר עבורך על מנת לפתוח פרק ב' בחיים שלך.

ממה אתה מפחד????? תנסה להגדיר לעצמך בבקשה,

אני חושב שהמצב שאתה נמצא בו הוא טבעי לגמרי....אולי אתה זקוק לסיוע והכוונה מה לעשות עם עצמך על מנת לחזק את הביטחון שלך בעצמך ראשית, אחר כך למצוא בת זוג שתמצא שהיא היא תהיה הטובה ביותר עבורך על מנת לפתוח פרק ב' בחיים שלך.

אומר לך,

הייתי נשוי אומנם לא הרבה מאוד זמן, אבל נוכחתי לדעת לאחר שהתגרשתי כי אני מיועד להיות איש עם זוגיות וכי הלבד לא קלה לי במיוחד.. ביטחון עצמי לא גבוה במיוחד רק תורם לרעה למצב ודי עוצר אותי. ולך תמצא מישהי נורמלית... (בהתאמה לאדם כמוני).

אפנה לסיוע. אבל אומר דבר אחד, לא ידעתי עד כמה זה קשה עד שנכנסתי לזה,

אני שומע על אנשים ש "ציק צק" מתחילים פרק ב' וחיים חדשים, אבל אני רואה שזה לא קל.

מה לעשות...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר