בואי אלי לקנדה, אף אחד לא מכיר אותך פה..... בעצם גם אני לא.....

שלום רב
אני בת 30 גרושה ללא ילדים.
לצערי התגרשתי מסיבה של קרירות צמד בעלי פשוט הרגשתי שכבר אין פתרון אפילו נדמה שהבנאדם אולי הומו אבל כבר לא חשוב....ולא הסכים ללכת לטיפול גם.
בכל אופן אני בחורה מאוד חמה זקוקה למיןאולי 4 ימים בשבוע מין ארוך מושקע...ולצערי קשה להתחתן שוב בחברה שאני יוצאת ממנה כאילו אם מישהו מתחתן איתך אז עשה לך טובה עשה זאת מרחמנות טעמים כספיים וכו...
אוננות אינה מספקת אותי ומתמזמזת מידי פעם עם גברים
העניין הוא שזה מגעיל אותי המצב הזה שאני צריכה להתחבא ולהנות מה יקרה אם יגלו....מצד אחד אני מאוד מעונינת להמשיך להיות דתייה מצד שני לא יודעת מה לעשות עם החרמנות שלי.
מה לעשות??

שלום רב
לצערי התגרשתי מסיבה של קרירות צמד בעלי פשוט הרגשתי שכבר אין פתרון אפילו נדמה שהבנאדם אולי הומו אבל כבר לא חשוב....ולא הסכים ללכת לטיפול גם.
בכל אופן אני בחורה מאוד חמה זקוקה למיןאולי 4 ימים בשבוע מין ארוך מושקע...ולצערי קשה להתחתן שוב בחברה שאני יוצאת ממנה כאילו אם מישהו מתחתן איתך אז עשה לך טובה עשה זאת מרחמנות טעמים כספיים וכו...
העניין הוא שזה מגעיל אותי המצב הזה שאני צריכה להתחבא ולהנות מה יקרה אם יגלו....מצד אחד אני מאוד מעונינת להמשיך להיות דתייה מצד שני לא יודעת מה לעשות עם החרמנות שלי.
מה לעשות??

היי אשמח להכיר אני גבר נאה מאוד מטופח אכותי אדיב דסקרטי??? ותומך אשמח להיפגש  לחברות יפה בילוי קשר רומנטי  גם לי חסר מאוד אשמח לקבל מסר  44rony@walla.com

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנס לאתר, תלחץ על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיף את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

צרי עימי קשר אני במייל z173946@walla.com

משם נתכתב

בעיה מאד ידועה במגזר שלנו  דברי איתי יש לי עצה בשבילך  האמיל שלי elian 01000@ WALLA.  COM

emo_01.png כל מספרי הטלפון נשלפו במהירות- בהצלחה חברים המרכזיה מוצפת emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

0522958156  ‬www.vipmassage.co.il משנת 1996
לפתוח את הלב להתאחד עם
המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים.
תשומת לב יחס אישי ואוזן קשבת.
*פינוקים
וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש
כמתנה,יום
נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך
מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4
שעות.
מסאזים
*לארועים.
*בטבע.
*אישיים.
*זוגיים.
*חוייתיים.
*בשיתוף
בן הזוג.
*לצמיחה אישית ופתיחות גוף נפש.
מטפל ואומן במסאז(s.m) ב- 8
טכניקות(צרפתי,סיני,שוודי,הוואי,תאילנדי,משולב,טנטרי,אבנים חמות,מוקסות
סיניות,כוסות רוח,רייקי) רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה
ופינוק.
בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס.
תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה.
*מיקום בראשון
לציון עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.

הייי 

הייתי מייעץ 2 אופציות  או "רוקט-פוקט" האבי דיוטי

או האפשרו השנייה  אותי  זה בעצם הכי טוב

רק שהסיפור לא נשמע אמיתי וחבל  חחח

שבוע טוב

אשמח להתקדם איתך

אשמח לתגובה חיובית

שלחי לי מענה למייל ונתקדם

z173946@walla.com

שלום רב
מה לעשות??

שלום רב
מה לעשות??

0522958156    ‬משנת  1996 ‬‬www.vipmassage.co.il
לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.
תשומת לב יחס אישי ואוזן קשבת.
*פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש
כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות.
מסאזים
*לארועים.
*בטבע.
*אישיים.
*זוגיים.
*חוייתיים.
*בשיתוף בן הזוג.
*לצמיחה אישית ופתיחות גוף נפש.
מטפל ואומן במסאז(s.m) ב- 8 טכניקות רפואיות וכלליות(צרפתי,שוודי,תאילנדי,סיני,הוואי,משולב,טנטרי,אבנים חמות,מוקסות סיניות,כוסות רוח,רייקי).לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק.
בוגר-מדיסין,מאסטר ושלוס.
תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה.
*מיקום בראשון לציון עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר