גרושה חמה ודתייה

שלום רב
אני בת 30 גרושה ללא ילדים.
לצערי התגרשתי מסיבה של קרירות צמד בעלי פשוט הרגשתי שכבר אין פתרון אפילו נדמה שהבנאדם אולי הומו אבל כבר לא חשוב....ולא הסכים ללכת לטיפול גם.
בכל אופן אני בחורה מאוד חמה זקוקה למיןאולי 4 ימים בשבוע מין ארוך מושקע...ולצערי קשה להתחתן שוב בחברה שאני יוצאת ממנה כאילו אם מישהו מתחתן איתך אז עשה לך טובה עשה זאת מרחמנות טעמים כספיים וכו...
אוננות אינה מספקת אותי ומתמזמזת מידי פעם עם גברים
העניין הוא שזה מגעיל אותי המצב הזה שאני צריכה להתחבא ולהנות מה יקרה אם יגלו....מצד אחד אני מאוד מעונינת להמשיך להיות דתייה מצד שני לא יודעת מה לעשות עם החרמנות שלי.
מה לעשות??

עד כדי כך משעמם לאנשים כאן?

גבר, זה מה שחשבת עליו תגיד לי? לא משעמם לך?

איזה שטויות אלוהים...

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אשמח לנייד ונשוחח בדסקרטיות אני במייל PPP100PPP@WALLA.COM

שלום רב
לצערי התגרשתי מסיבה של קרירות צמד בעלי פשוט הרגשתי שכבר אין פתרון אפילו נדמה שהבנאדם אולי הומו אבל כבר לא חשוב....ולא הסכים ללכת לטיפול גם.
בכל אופן אני בחורה מאוד חמה זקוקה למיןאולי 4 ימים בשבוע מין ארוך מושקע...ולצערי קשה להתחתן שוב בחברה שאני יוצאת ממנה כאילו אם מישהו מתחתן איתך אז עשה לך טובה עשה זאת מרחמנות טעמים כספיים וכו...
העניין הוא שזה מגעיל אותי המצב הזה שאני צריכה להתחבא ולהנות מה יקרה אם יגלו....מצד אחד אני מאוד מעונינת להמשיך להיות דתייה מצד שני לא יודעת מה לעשות עם החרמנות שלי.
מה לעשות??

תקראי קצת תהילים , ואגב הכל בראש...

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

תתקשר' 0503564467

שלום רב
מה לעשות??

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר