בהליכים

בהליכים

למה לאיפה אתם הולכים, אנחנו לא הולכים אנחנו מתגרשים...

אז זהו גם אני (בן 39) עכשיו חלק מהסטיסטיקה - הגשתי רשמית, לפני חודש, תביעת גרושין לאחר 14 שנות נשואין + 3 ילדים - ופרודתי במקביל הגישה תביעה לשלום בית.

לא רציתי אבל כמו שנאמר .... (לצערי) קורה...

אני יודע שיש הרבה מאמרים הדרכות באינטרנט מה לעשות ומה לא לעשות...
אבל בכ"ז מלבד הייעץ המשפטי שאני מקבל... אשמח לשמוע עצות מיכם מנסיונכם... מה לעשות ומה לאו.

כמו משמורת משותפת כן או לא?

על מה להתעקש על מה לא...

ועוד דברים שקרו לכם כדי שאוכל לצאת רק בשן או עין ולא בשניהם...

נ.ב. האם יש אזשהיא קבוצה שנפגשת של פרודים/ות ל"העביר חויות" לשפוך את הלב... בזמן הקשה הזה?

אשמח לתגובות...

מפאת המצב כמובן שעזבתי את הבית - מה עושים עכשיו בזמן הפנוי - ויש הרבה....

האם במסגרת הגשת תביעת גירושין עשית גם כריכה עם מזונות? אם לא - מהר. יש מספיק עורכי דין מומחים בנושא. לא הזמן הפנוי הוא הבעיה שלך אלא המלחמה הממשמשת ובאה.

שלום לך, לוחם צעיר. אני גרושה מזה כארבע שנים רשמית ופרודה כשש שנים מבעלי לשעבר. יש לנו שני ילדים משותפים, בן ובת. לצערי לא אוכל לעודד אותך ולומר לך שאתה הולך לקראת תקופה נעימה ומלבבת, אך אוכל לבקש ממך ל"הילחם" כמה שפחות ולוותר יותר כי חבל על ההשלכות שהמלחמות יוצרות. על חשבון הילדים במיוחד. גם ככה הכל מתחלק חצי בחצי אל תקשיב ל"יודעי דבר" שאומרים לך "תיכנס" בה כמה שיותר "תלמד אותה מה זה" כי זה לא נכון. תסיימו יפה את הפרק המשותף על מנת שתוכלו לפתוח פרק בנפרד בצורה הכי טובה ונעימה למענכם ולמען ילדיכם. אל תשאירו טעם רע כי זה פשוט מיותר. מאחלת לך לעבור את התקופה המעייפת שמצפה לך כמה שיותר מהר ובצורה הכי מועילה לך לילדים ואפילו לפרודתך. שיהיו לך חיים נעימים.

היי

אני פרודה שנתיים אחרי 25 שנות נשואין

אין ספק התקופה מאוד קשה אם הרבה מחשבות האם הצעד נכון

השבוע הגענו למסקנה שכן צריך להתגרש ברגע ששניים רוצים הרבה יותר קל

אל תתגרש עד שתהיה בטוח לגמרי שאתה מוכן נפשית ורגשית לתהליך שהוא מאוד קשה כשיש ילדים

בחוץ לא פקניק

בהצלחה

אייל שלום,

קודם כל מזל טוב!!

1. אנא ציין מה הסיבה לגירושין (אם מדובר בבגידהר הדבר ישפיע בתביעת האישה לכתובתה, ותביעת האישה למדור ספציפי)
2. מציעה לך לכרוך מזונות האישה לתביעת הגירושין אלא אם כן אשתך קדמה והגישה תביעה בביהמ"ש למשפחה.  
3. אנא ציין איזה רכוש יש ברשותכם, ואיזה ממנו נצבר לפני הנישואין על מנת שנדע מה יחולק איך.
4. כפי שידוע לך או לא, אשתך זכאית ממך למדור עד הגט (עולה עם הגבר ברמת החיים ולא יורדת), ועל כן אסור לך להוציאה "מהנווה הטוב לנווה הרע" עלייך לשכן אותה במדור זהה לזה שאתם מתגוררים בו כיום (אפשרי גם בשכירות).
5. כתובה - מה הסכום? באפשרותה של אשתך לתבוע סכום הכתובה (אלא אם כן אין ברשותך את הכסף ותוכיח כי בעת החתימה על הכתובה זה אינו הסכום שהתכוונת לחתום עליו)

בהצלחה

היי לך ,

אני פרודה כבר כשנה + ועברתי  ועוברת תקופה לא קלה  בכלל ...רצוי וחשוב לוודא עם עצמך שקיבלת את ההחלטה הנכונה ולא החלטה של רגע ...בגלל שישנם ילדים משותפים .

אל תצפה שמעכשיו רגעי אושר יציפו אותך ...כי זה לא . בטח לא מייד .

וכמובן לא לשכוח את הילדים גם כשאתה מחוץ לבית כי הפרוד אצלי שכח מהם כבר !

מאחלת לך בהצלחה רבה !!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר