צריך עצה : הגרושה לא מדברת איתי

אנו גרושים כשנתיים לאחר שהליך הגירושין היה די מהיר וחלק.לה היה עורך דין ממשרד די חזק כשאני הייתי ללא עו"ד.לאחר שסיימנו את ההליך כולו היא החליטה שדפקתי אותה בהסכם ולכן לא רוצה לדבר איתי.כמובן שדוקא זה התאים לי אך הילדים די פגועים מכל העניין וכדי למזער נזקים אנו אמורים לשתף פעולה ביינינו.היא לא מוכנה לשום שיתוף פעולה ואני ממש אובד עצות.

חיב לציין שלא היתה אלימות ולא היו בגידות והנישואין נחתכו לפי רצונה מחוסר אהבה וענין.

עזרתכם בבקשה.

היי דוד

באמת בעייתי, אבל לא בלתי אפשרי, מציעה לך להיפגש עם יועצת ביה"ס ולהעלות בפניה את הבעייה. שתזמין את גרושתך לשיחה ושהיא תפרט בפניה את חשיבות הקשר בינכם בכל מה שנוגע לילדים. את המשמעות הדבר עבור הילדים. יש לי חברה גרושה שהגרוש שלה התנהג כפי שאתה מציין ואכן הדבר פגע/הלחיץ את הילדים. היא עשתה זאת ואכן זה עזר ואף תרם לרווחת מצבם הנפשי של הילדים. בהצלחה.

דוד שלום,

אני מבינה ללבך וברור שזה מכעיס ומעיק.

לפני כל: אם היא באה ען עו"ד טוב ואתה לא איך העו"ד שלה לא השיג לה הסכם טוב יותר???ואתה הגעת לבד!!

הליכי גירושין יכולים לשבש את היחסים בין בני הזוג, זהו דבר ידוע.

תראה איפה אתה יכול להתגמש איתה ע"מ שהיחסים ביניכם יהיו טובים ובעיקר בשביל הילדים.

מצד שני אם אתה חושב שהיית הכי הוגן כלפיה, ואין איפה שתבוא לקראתה, תנסה לדבר איתה, על ליבה ואכן, כפי שאיה יעצה לך תערב את יועצת בית הספר ואולי זה יעזור.

תנסה להסביר לה שיכולים להיות ביניכם חילוקי דיעות אבל שזה לא יפגע בילדים לעולם, זו בעיה.

בהצלחה,

תמיד כאן, חגית

מנהל הפורום
1000+

יש כמה דברים.

פנה ללשכת הרווחה בישובך. יש שם פקידי סעד: פקיד סעד לחוק הנוער - טיפול והשגחה, פקיד סעד לסדרי דין ואני מניח שיש עוד בעלי תפקידים שיוכלו לעזור לך.

פניה לביה"ס (כבר הציעו לך).

ואם כלו כל הקיצין - עורך דין מטעמך יוכל להבהיר לה מה הוא (ובעצם - אתה) יכול לעשות אם תמשיך בהתנהגותה.

שתבין, כל התנהגות שבאה על גב הילדים - הרשויות לא אוהבות את זה.

בהצלחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר