היד שלי רועדת...

לצערנו, בשנים האחרונות מערכת החינוך בארץ מידרדרת באופן קונסיסטנטי. השכר של המורים הוא נמוך, איכות ההוראה במגמת ירידה ומי שמשלם את המחיר הוא התלמידים וההורים. כל מתבגר במדינת ישראל חייב תעודת בגרות כדי ללמוד באוניברסיטה ולרכוש מקצוע מכובד בעתיד. אני אמא לשני ילדים ומזמן איבדתי כל שמץ של אמון במערכת החינוך ונציגיה במדינת ישראל. הפתרון שלי הוא שיעורים פרטיים לבני ובתי, דרך חברה קבועה, ולשמחתי הציונים השתפרו פלאים. העתיד של ילדיי חשוב לי מאד ומזל שלי שהמליצו לי על חברה מסודרת ומכובדת לשיעורים פרטיים, מפני שבעבר היו הרבה מריבות בבית והילדים היו מתוסכלים בגלל הציונים הנמוכים בביה"ס. במוצ"ש בערב, במסגרת התוכנית " מגזין " , בערוץ 10, שודרה כתבה עצובה מאד על מורה אמא שעובדת אף כזונה. אין לי שום טענה כלפי המורה הזאת כי היא פועלת רק מתוך הישרדות ומניע כלכלי... אולם, הגענו לשפל המדרגה . אני מזועזעת, איזה הורים שולחים את הילדים שלהם לביה"ס כדי שזונה תלמד אותם מתמטיקה ?. אני כותבת את המילים האלה והיד שלי רועדת... לאן הגענו ? . כמה רחוק המדינה יכולה ללכת כדי לרמוס את כבודם של המורים ואת כבוד האדם הבסיסי בכלל ? . האם אתם מאמינים שבשנת 2012, במדינת ישראל המודרנית, אנשים מציתים את עצמם ברחובות וזונות מלמדות בביה"ס ? .פשוט, לקרוא ולא להאמין... אני אכתוב פוסט נוסף עם המלצה על הפיתרון היצירתי שלי ושל ילדיי להתמודדות עם מערכת עגומה במדינת ישראל שקוראת לעצמה " משרד החינוך "... . אני מקווה שבפוסט הבא היד שלי תפסיק לרעוד. אשמח לתגובות. שלכם , אורית רוטנברג.

כאבא לשלושה בנים בני 30+ לא היה איכפת לי בכלל שזונה תלמד אותם כל מקצוע שהו......דווקא שמעתי ממכירים שזונות טובות במטמטיקה, ובכתבה הבאה אספר למה לאמא שלי גם כן רעדה היד.....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר