עזרה. נואשת. דחוף!!

הי, אני חייבת את עזרתכם! התגרשתי ברבנות לפני חמש שנים. הגרוש שלי לא משלם לי מזונות ובנוסף לכך, בגלל טעות מסויימת שקרתה כל כספי הביטוח לאומי שלי עוברים לחשבונו!! סיוט! יש לנו שלושה ילדים שכעיקרון אמורים להיות במשמורת משותפת, אך לאחרונה הוא "מחבל" בימים שהם צריכים להיות אצלי ובכלל עושה לי מלא בעיות. אני חייבת עו"ד מעולה שיוכל לטפל לי בבעיה הזו. למי עליי לפנות?? אין לי כסף לשלם מראש. מה אני עושה???

באיזה איזור את גרה?

יעוץ משפטי מטעם המדינה

חפשי בגוגל "סיוע משפטי" מטעם המדינה תתקשרי ותוכלי לקבל עו"ד חינם!! המון הצלחה!!

עינב אנסה לעזור לך...

ערב טוב, אני גם עוברת דברים מהסוג הזה לצערי. מה שאני יכולה להמליץ לך זה לגשת לסיוע המשפטי לקבלת עזרה עם עו"ד וייצוג משפטי. העורכי די מהסיוע (לי יש נסיון עם עורכות דין...) מאוד מבינים אותך ומזדהים עם הגירושין. אני דווקא די נעזרת בהן. ולכן תגשי במיידית לקלבת עזרה. כל יום שעובר מצטברים קשיים ובעיות משפטיות שאטת יכולה לפתור בקלות עם עזרה מקצועית ומיומנת. עכשיו לעניינך: ברור שהוא עובר על החוק בכמה אופנים אל תתני לזה יד ואל תהיי אדישה מה שמגיע לילדייך תדרשי את!!! תפעלי לטובתם . כל דבר, כל צעד שאת עטושה או תעש תעשי באהבה בשבילם, זה לא נכון לעמוד מן הצד ולא לעשות כלום. שולחת לך המון חיזוקים וחיבוקים. ואם תרצי תמיכה או עצות בענין אעזור לך בשמחהה גם במייל האישי. בהצלחה! חגית
מנהל הפורום
1000+

אשמח לשוחח איתך נסיכה ולעזור לך בכייף מהלב שלי אני במייל PPP100PPP@WALLA.COMאשמח לפון תשלחי לי למייל ונשוחח

שיט....כמה קשה להיות גרושה עם ילדים ש/צריך לדאוג להם לאוכל על הצלחת

משרד חקירות מוביל.

ייעוץ ראשוני- חינם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר