היות והיו כאן כמה בדילמה אז לכל מי שבדילמה אם להתגרש:

כשאני הייתי במקום שלכם היה לי מאוד קשה, מצד אחד לא רציתי לקחת אחריות על פירוק הבית שלי, הקן המשפחה שלי, גם אני הייתי עם ילד בן שנתיים ותינוק בן 9 חודשים. ההחלטה לא קלה ופשוטה בכלל.

פשוט שמתי על כף המאזניים הכל: חסרונות מול יתרונות בנישואים שלנו וגיליתי שהחסרונות עולים בהרבה על היתרונות.

פשוט מאוד לקחתי נייר ועט, ציירתי טבלה והשוויתי, שעות על שעות, ימים על ימים ואז שיתפתי את בעלי לשעבר.

החלטתי שאני לא נשארת בכל מחיר, אני וילדי חשובים הרבה יותר מאשר רק להיקרא "נשואה" בפומבי או בתעודת זהות....

רק אנחנו חיים עם החסרונות, היתרונות, האהבה / השנאה שביננו.

ראיתי מול עיני איך אני נופלת לתהום עמוקה אם אני נשארת ב - 100% ואיך אני יכולה לקום, להשתקם ולהצליח בחיים 70%  ולפחות יש לי את הסיכוי הגבוה להצליח ולהרים את עצמי ואת ילדי.

הכל הובא בחשבון , גם הצער והכאב.

בסופו של דבר החלטתי שכלום לא יעזור, מתגרשים!!!

כך אני ממליצה לכן, אני לא יודעת מה הסיפור אצלכם אבל תקחו את מכלול הדברים, מה שמציק לכם בנישואים, מה עושה לכן טוב, עם מה תוכלו לחיות ועם מה לא, תשוו מממשששש על נייר לבן וחלק, שיהיה ברור ותשוו חסרונות ויתרונות.

אם החסרונות כאלו שאפשר להתמודד איתן או לטפל ע"י מטפל מקצועי, תנסו ואם לא,תגיעו למסקנה הנכונה, תקשיבו ללב שלכן.

מגיע לכן הטוב ביותר וגם לילדים שלכם.

אני הייתי במקום הזה 4 שנים לפניכם, אני מודעת לושי שבהחלטה כזו אבל לפעמים אנו עושים צעדים גדולים וקשים בחיים ע"מ לזכות בשלוות נפש ואושר.

מאחלת לכן להגיע להחלטה הנכונה, אך תפעילו כובד ראש בענין.

ואני כאן לכל שאלה או בעיה . אם תרצו המייל שלי מופיע למעלה ותוכלי לשתף אותי בפרטים יותר מדוייקים, או בהודעה אישית ואשמח לעזור לכן.

שלכם תמיד כאן,

חגית

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר