עומדת להתגרש

עומדת להתגרש + 2 תינוקות,אני בדילאמה

מיה ערב טוב לך...

אם את עומדת להתגרש מה הדילמה פה? אשמח לעזור וליעץ... חגית
מנהל הפורום
1000+

שאלה קשה

אכן שאלה קשה, מצד אחד הם קטנים וזה יהיה קשה, אלא אם כן יש לך הרבה תמיכה מחברים או משפחה. מצד שני עדיף להן אמא מאושרת בנפרד מאמא אומלה יחד. מה גם שמחקרים מראים שהקטנים דווקא מסתגלים טוב יותר מהיותר גדולים. אני בדיוק חוקרת נשים גרושות בדוקטורט שלי, אם את רוצה עוד מידע אשמח לעודד שעדיף להתגרש מלסבול- לכולם!!!! בהצלחה -דנה. 0546444350

ייעוץ נומרולוגי

שלום מיה, אני שרון, נומרולוגית וותיקה. מורה לשעבר שעשתה הסבה. אשמח לתאם איתך פגישת ייעוץ , בה מבטיחה להפוך את המשבר למבשר...ולתת מענה על כל דילמה בנושא הזוגיות במחיר מוזל. 0544568202. את יותר ממוזמנת להתקשר. לא תתחרטי...

הי כל ההתחלות קשות

החכמה היא לעבור את זה ולהמשיך הלאה מה שכן אולי זה הזמן לדבר על מה גרם לכך כי בכל זאת שני ילדים וחיים משותפים ופתאום בום...למה?

מזדהה

גם בהליכים כרגע 2 מבינה לליבך זה ממש מפחיד.. אולי נשוחח?

פלוס 2 תינוקות

שאלה קשה

אכן שאלה קשה, מצד אחד הם קטנים וזה יהיה קשה, אלא אם כן יש לך הרבה תמיכה מחברים או משפחה. מצד שני עדיף להן אמא מאושרת בנפרד מאמא אומלה יחד. מה גם שמחקרים מראים שהקטנים דווקא מסתגלים טוב יותר מהיותר גדולים. אני בדיוק חוקרת נשים גרושות בדוקטורט שלי, אם את רוצה עוד מידע אשמח לעודד שעדיף להתגרש מלסבול- לכולם!!!! בהצלחה -דנה. 0546444350

דנה מסכימה עם כל מילה ומנסיון כמובן!~!!

מנהל הפורום
1000+

אני גבר פרוד מעונינת בקשר לא מחייב ולישכוח מהכל אני במייל PPP100PPP@WALLA.COM אשמח להכיר לשוחח בכייף

מיה שלום.

נמצאת בדילמה? אשמח להפוך את הדילמה ללמידה עבורך. אני נומרולוגית ועזרתי להרבה מאוד זוגות, אשמח לתת לך יעוץ והכוונה. \

צרי קשר SHARONTHAMIR@ֲWALLA.CO.IL

אני אחרי גירושים ואני פחות עצבנית הדילמה עברה לי מהר מאד, תודה חברים, אומנם לא אשקר ישנם רגעים של חולשה ונפילות אבל מהר מאד אני מזכירה לעצמי כמה סבלתי במסגרת הכל כך נוקשה הזאת של נישואים במיוחד ובעיקר עם הפרטנר הלא מתאים.

לעיתים האדם יכול להיות מאוד מופתע מכוחות הטמונים בו בפנים....

חיובוק משמש חמה.

היי

תחשבי טוב טוב ותהיי שלמה עם עצמך אם את רוצה בכל רמח אברייך להתגרש הילדים יסתדרו לא נשארים ביחד בגלל ילדים רק בגללך

עדיף לעשות עכשיו צעד מאשר עוד שנים שההיצע למצא משהוא שיגרום לך אושר יהיה מופחת

אך תהיי בטוחה לגמרי בהצלחה

מזדהה

גם בהליכים כרגע 2 מבינה לליבך זה ממש מפחיד.. אולי נשוחח?

אני בדילמה אם לענות לך.....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר