אז מה אתם אומרים...

מה עושים כשהזוגיות נגמרה וצריך לקחת החלטה אם להתגרש או להמשיך בלא טוב הזה עוד ונראה מה יקרה? קשה לי מאוד להחליט במיוחד משום שיש לנו ילדים. אני מודעת להשלכות של גירושין. מצד שני-כמה זמן אפשר להמשיך כך?! הנסיונות לפתרון הבעיות עלו בתוהו. איך מתמודדים עם הפחד בפני גירושין?

כל מיני דברים, למשל...

אני חושבת שבעצם את יודעת כבר מה עושים. עובדה שאת שואלת לגביי גירושים. באיזה מקום, כבר החלטת. לדעתי, לא נשארים במקום שלא עושה לך טוב, מה זה אומר "נראה מה יהיה" מה יכול להיות? יש מצב לתקן? יש איזה ניצוץ של משהו איפה שהוא שאפשר להדליק? איך מתמודדים עם הפחד? מדברים. המון.עם כל מי שמוכן להקשיב ברגע שתדברי על זה הכל יהיה יותר קל. אבל....את חייבת להיות בטוחה בצעד הזה. אל תתגרשי מחוסר בררה, בטח ובטח לא מהמחשבה שיהיה יותר טוב. מגעיל שם בחוץ, ורע וקשה. תחשבי טוב לפני. בכל מקרה, מה שתחליטי, אנחנו פה כדי להקשיב, ולתמוך אם צריך בהצלחה.

תודה על התגובה.

בהחלט עוזר לי. שיהייה לך יום מקסים

אז מה אתם אומרים...

מה עושים כשהזוגיות נגמרה וצריך לקחת החלטה אם להתגרש או להמשיך בלא טוב הזה עוד ונראה מה יקרה? קשה לי מאוד להחליט במיוחד משום שיש לנו ילדים. אני מודעת להשלכות של גירושין. מצד שני-כמה זמן אפשר להמשיך כך?! הנסיונות לפתרון הבעיות עלו בתוהו. איך מתמודדים עם הפחד בפני גירושין?

אני אקח את העצה של דני עוד צעד קדימה...

אז כמו שהיא אמרה, את כבר החלטת מה את רוצה לעשות. נכון, העניין עם הילדים קשה ואפילו נוראי, אבל אני לא חושבת שזה צריך לבו על חשבונך. את עוד תראי אותם, את עוד תיהני מהם, זה לא אשמתך שהאבא שלהם הוא בעייתי (בלשון המעטה לפי מה שהבנתי). אז מה הצעד הבא? לחפש עורך דין טוב (את יכולה לעשות את זה כאן למשל) ולהתייעץ איתו מה הלאה. איך עושים את זה פשוט. מה הצעד הראשון ואיך ממשיכים. תמיכה מעורך דין מנוסה היא הדרך להוציא את זה לפועל ולעשות את זה הכי קל שאפשר - וזה אף פעם לא קל באמת. אבל זה שווה את זה, כי את סובלת. ושומדבר לא שווה את הסבל שלך. בהצלחה!

לייט בלו בוקר טוב..

אני חייבת להגיד לך שאני באופן אישי הייתי במצב שלך לפני קצת יותר מ3 וחצי שנים.ואני מתארת לעצמי שהרבה מהגולשים היו במצב הזה לפני שהתגרשו. ההחלטה לא באה מיד ולא מהר ואף אחד לא גיבור כשמדובר בפירוק התא המשפחתי. המצב אצלך של לחיות ביחד לא אפשרי יותר וקשה, לעומת זאת להתגרש גם קשה ולקבל החלטה מכרעת על החיים שלך גם קשה. רשמת "נראה מה יהיה" יהיה יותר גרוע היות וכבר איןה רגשות אחד לשני "נגמר לכם" ואת והוא סובלים.. ניסית הכל כדברייך....תשבי עם עצמך מה הפחד שלך אומר? ממה הוא מורכב, ת]פרקי אותו, כך יהיה לך הרבה יותר קל להחליט. זה לא קל, אני מצבינה אך הפחד הרבה פעמים עוצר אותנו מלנהתקדם בחיים. בגירוש/ין יש לך את ה - 50% להתקדם הלאה בחייך מאשר הניושואין שמשאירים אותך במקום לא טוב. אני איתך בכל אשר תחליטי, שיהיה לך בהצלחה ואשמח לעזור לך כשדתצטרכי בפורום או במייל. שבת שלום והצלחה רבה, חגית - מנהלת הפורום
מנהל הפורום
1000+

אין דבר כזה נגמר

בזוגיות צריך להשקיע! תמיד יש עליות וירידות.. אהבה זה נתינה! ככל שתתני תאהבי יותר! נסי לפרגן תמיד ולומר מילים טובות ותראי שיחזור אלייך בכפליים "כמיים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם" תשדרי לו (גם כשאינך מרגישה) כמה את אוהבת ותראי שתקבלי חזרה ובגדול! תשקיעי בזוגיות, לאשה יש כוחות לעשות הכל! היא נותנת את הטון והמצברוח לכל הבית! הכל סביב האשה! תחליטי שאין גירושין, זה מה יש ואת זה אני מטפחת ובונה ותראי תוצאות! הרבה הצלחה!

אז מה אתם אומרים...

נישואין=בנייה!

בזוגיות צריך להשקיע! תמיד יש עליות וירידות.. אהבה זה נתינה! ככל שתתני תאהבי יותר! נסי לפרגן תמיד ולומר מילים טובות ותראי שיחזור אלייך בכפליים "כמיים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם" תשדרי לו (גם כשאינך מרגישה) כמה את אוהבת ותראי שתקבלי חזרה ובגדול! תשקיעי בזוגיות, לאשה יש כוחות לעשות הכל! היא נותנת את הטון והמצברוח לכל הבית! הכל סביב האשה! תחליטי שאין גירושין, זה מה יש ואת זה אני מטפחת ובונה ותראי תוצאות! הרבה הצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר