רוצה להתגרש בשקט

שלום רב .במרץ 2010 התחתנתי אחרי חודשיים חברות .אחרי שנה של חוסר תפקוד בבית החלטתי להתגרש .פתחתי תיק בבית הדין הרבני .אחרי שבוע קיבלה מכתב .לקחה את דבריה ועזבה את הבית .ושבוע אחרי הלכה למשטרה להתלונן על אלימות .בדיון שהיה עורך דינה אמר לה שתגיד שלום בית על מנת לא להפסיד את הכתובה . מה יהיה ההמשך לא יודע ?

חוסר תפקוד בבית?

למה? התחתנת עם עוזרת בית? מה זה חוסר תפקוד בבית?

המשך

אשה שיוצאת בשבע בבוקר וחוזרת בעשר בלילה כל יום ונמצאת כל היום או בעבודה או אצל הוריה ואני צריך לסיים עבודה בחמש בערב לחזור הביתה לנקות לכבס לבשל .במשך שנה אז זו אשה שלא מתפקדת בבית .מתפקדת בחוץ לא בבית .

הכרות

אתה כרגע פנוי להצעות הכרות?? נשמע שאתה בחור מאוד נחמד???

רוצה להתגרש בשקט

שלום רב .במרץ 2010 התחתנתי אחרי חודשיים חברות .אחרי שנה של חוסר תפקוד בבית החלטתי להתגרש .פתחתי תיק בבית הדין הרבני .אחרי שבוע קיבלה מכתב .לקחה את דבריה ועזבה את הבית .ושבוע אחרי הלכה למשטרה להתלונן על אלימות .בדיון שהיה עורך דינה אמר לה שתגיד שלום בית על מנת לא להפסיד את הכתובה . מה יהיה ההמשך לא יודע ?

תפקוד האישה??

נראה כי אתה מאוד מאוד סובל?? האם בכלל אתה אוהב אותה???

המשך

אשה שיוצאת בשבע בבוקר וחוזרת בעשר בלילה כל יום ונמצאת כל היום או בעבודה או אצל הוריה ואני צריך לסיים עבודה בחמש בערב לחזור הביתה לנקות לכבס לבשל .במשך שנה אז זו אשה שלא מתפקדת בבית .מתפקדת בחוץ לא בבית .

ניסית לדבר

ניסית לדבר איתה????? כשיש אהבה ויחסים טובים אפשר להסתדר. נשמע כאילו שלא היה לה טוב בבית.. אשה שטוב לה לדעתי מטפחת את הבית

רוצה להתגרש בשקט

מאוד תלוי בך......

הבנתי שעדין אין לך ילדים אז זה אמור להיגמר בשקט. חוץ מזה לדעתי אתה צודק במאת האחוזים....ככה בטח לא מתנהגים ועוד בשנה הראשונה לנישואין....צודק ונראה לי שיפה שעה אחת קודם.. חגית - מנהלת הפורום
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר