אני מתגרשת.

שלום לכולם.אני חדשה בפורום הנל ולמעשה זקוקה עד מאוד לאוזן קשבת ותמיכה.אני ובעלי בתחילת הליך גירושין והחרדות מהבדידות מציפות.אשמח מאוד להעזר על ידיכם ולעזור גם כן במידת הצורך.

האם הפחד מהבדידות

יגרום לך לא להתגרש? את לא צריכה לחשוב על זה לעת עתה כל דבר בזמנו. לא סיפרת מספיק על עצמך אם יש ילדים ובאיזה גילאים או בת כמה את בערך. לגבי הבדידות אל תהיי מודאגת כל אחד מוצא את דרכו כרגע תצאי בחברת חברות בלבד או חברים בסתר.

מייל שלי z173946@walla.com

אם את לא ממש סובלת אל תתגרשי, כי בדידות זו מחלה קשה והיום אין תרופה לזה בשוק

אני לא מצטערת שהתגרשתי, כי הייתי חייבת להציל את עצמי אבל היום אחרי שלוש שנים זאת הבעיה הכי מעסיקה אותי

האם הפחד מהבדידות

יגרום לך לא להתגרש? את לא צריכה לחשוב על זה לעת עתה כל דבר בזמנו. לא סיפרת מספיק על עצמך אם יש ילדים ובאיזה גילאים או בת כמה את בערך. לגבי הבדידות אל תהיי מודאגת כל אחד מוצא את דרכו כרגע תצאי בחברת חברות בלבד או חברים בסתר.

חברים בסתר?.? נשואים אתה מתכוון?

לא התכוונתי לנשואים

אלא שבזמן הליך הגירושין לא יראו אותך עם גבר אחר נשוי או גרוש בכלל.

אני מתגרשת.

שלום לכולם.אני חדשה בפורום הנל ולמעשה זקוקה עד מאוד לאוזן קשבת ותמיכה.אני ובעלי בתחילת הליך גירושין והחרדות מהבדידות מציפות.אשמח מאוד להעזר על ידיכם ולעזור גם כן במידת הצורך.

למתגרשת החדשה

למה ת מתגרשת ???? אני חדשה... אני מתגרשת.... אני ואני ואני... למה את מתגרשת ??? תחשבי אולי אחרת.אולי ישנו עוד סיכוי להציל את חיי הנשואין . יהיו לך חרדות/בדידות וכו'. ואז תתחילי להכיר כל מיני גברים ויהיו לך ציפיות "וכגודל הציפיה גודל האכזבה " ... למה את מתגרשת ??? וילדייך..מה איתם ? מה עם בדידותם..החרדות שלהם ??? גרושחן-גירושין-גירושין...כולם מתגרשים היד קלה על ההדק.

א.........................

איך זה להיות שיפוטי והחלטי כל הזמן? הרי אינך יודע ואיש אינו יודע כי המתגרשת לא חלקה אלא את תחושותיה ביחס למצב החדש אליו היא הולכת. אינך יודע אם הגירושין היו פרי יוזמתה. אינך יודע את הסיבות לגירושין. אינך יודע בעצם דבר מעבר למה שהיא אמרה וזה הקושי והפחד מבדידות. אז אולי תחשוב קצת אחרת? אולי בן זוגה אינו שותף? לא כולם מתגרשים, ולא כולם מתגרשים מהסיבות הנכונות, ואכן היד היום קלה מאד על ההדק ומעדיפים להיפרד מאשר להתמודד, ועדיין, מה דעתך על כל מקרה לגופו?

אני מתגרשת.

חבל

ברוכה הבאה ובהצלחה בדרכך החדשה!

אם את לא ממש סובלת אל תתגרשי, כי בדידות זו מחלה קשה והיום אין תרופה לזה בשוק

אני לא מצטערת שהתגרשתי, כי הייתי חייבת להציל את עצמי אבל היום אחרי שלוש שנים זאת הבעיה הכי מעסיקה אותי

אבל עדיף ככה, מאשר לחיות בקשר לא בריא ולהרגיש בודדה כנשואה לא מאושרת.

אני מתגרשת.

היי אורנית וברוכה הבאה...

מאוד אשמח לעזור, לייעץ ולתמוך. אין ספק שזוהי אחת התקופות הלא פשוטות בחיים, ההחלטה להגיע לזה, מנה שגרם לפרידה וכד'. הבדידות מפחידה הרבה אנשים שחושבים על פרידה מבן/בת הזוג, מרתיעה וגורמת לנסיגה לאחור.. זה מאוד ברור לי ומה שאת מרגישה מובן לי מאוד, מותר לך להרגיש ככה ולמעשה זה לא אנושי לא להרגיש ככה אך תחשבי על העובדות שגרמו לך להגיע להחלטה מהותית זו ותבחני את עצמך מה בעל משקל יותר מבחינתך...על מה את רוצה לוותר בחייך, למי או מה תישארי בזוגיות, מה עליך להקריב והאם זה שווה את המאמץ???? השיקולים נתונים בידייך כי רק את יודעת את כל העובדות. אשמח לעמוד לרשותך בכל דבר, המיוחד בתמיכה אולי תספרי לי קצת יותר עליך, בגדול - מה הבעיות, ילדים???? גיל שאני אבין פחות או יותר מנין מגיעות החששות.... אם תרצי במייל הפרטי שלי את גם מוזמנת. מבינה ללבך ומחזקת מכאן, חגית - מנהלת הפורום
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר