קצת חומר למחשבה..

הוא מביט אליה, היא זורקת מבט הוא חובק אותה בדמיון שלו.. לבה נצבט ממשיך ללכת בשביל.. אותה מחפש את כיפה אדומה, שנאמר לה לא להשיב לקריאותיו של הזאב מחזיקה היא סלסלה מלאה בכל טוב תכונותיה מפזרת וזורעת לה ביער אט עם הכובע האדום הגלימה.. החיוך התמים. קוטפת היא פרחים.. בניגוד להוראותיה של אמה אץ בדרך הזאב לבית הסבתא.. לוכד את כיפה אדומה... שנאכלת בשקריו... שנפגעת כל רגע כל דקה.. ממגע ידיו.. אולי גם מאקדחו.. שזה סופה.. המר.. מוקדש לכל הנשים המוכות באשר הם ...

נירה יקרה......מקסים אבל משל עצוב מדי......

מנהל הפורום
1000+

חגיתי

מה קורה עם האהבות יש חדשות?

נ ש מ ה.... שימי.....תודה על ההתעניינות....

א. יש אהבה אחת..... ב. יש ויש מתחילה לפרוח, נחמד לי איתו מאוד, הוא נותן ל להרגיש טוב, אני מרגישה שהוא מנוסה ויודע מה רוצה מעצמו..מעניק לי ומכבד.... בקיצור בינתיים סבבה. תודה ומבטיחה לעדכן!!!! מה איתך? חגית
מנהל הפורום
1000+

קודם כל אני שמח בשבילך

ומקווה שיהיה כך גם בהמשך. אני חזרתי לבת זוג שהייתי איתה מספר שנים אחרי הפסקה של שמונה חודשים ואחרי מסרים שקיבלתי בעקיפין עכשיו אני רואה שחל שינוי לטובה אצלה והיא הבינה שיחס גורר יחס ואין הכל מובן מאליו, היא היתה צריכה לעבור את השעור הזה כנראה. נקווה שלכולם יהיה טוב. ביי

תודה שימי ואני שמחה בשבילך

האמת, למצוא היום בן / בת זוג שיתאימו, בפרק ב', קשה מאוד, לפחות לי היה קשה. ענין הגיל קצת גורם לי למחשבה שניה אבל שאני איתו ושאני רואה איך הוא מתנהג איתי והלך המחשבות שלו , בוגרות מכל כיוון אפשרי - אני שוכחת את עניין הגיל וממשיכה...... לגביך - טוב שעשית לה שיעור ב"תן לי ואתן לך" ואף אחד לא צריך לקחת אותך ואת אישיותך כמובן מאליו... היא כנראה הבינה שהיא פספסה וחזרה אליך...העיקר שאתה מאושר איתה? שיהיה לכם בהצלחה ותעדכן.... יום טוב, חגית
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר