תודה למשיבים:

אני מדברת על הבדל גיל של 15 שנה בערך.....הגבר ניראה מעולה, שרמנטי, מתנהג כמו ג'נטלמן אמיתי, מפנק, פרחים טלפונים והודעות. לא משתגע אלא די במתינות....שאני איתו אני נהנית אבל חושבת על הגיל וזה קצת מוריד את חשק.... מה אתם אומרים יקירי? שלכם תמיד תמיד, חגית

אם את רואה את עצמך בקטע אינטימי איתו אז כל שאר לא חשוב....

חחח בן כמה?

עוד מעט חמישים?

האם הגיל הוא התרגיל?????? - שאלה:

היי לכולם, אני בטוחה שלא פעם שאלתם את עצמכם את השאלה: מה היום חשוב לכם, במציאת בן / בת זוג לפרק ב'??? בין יתר הדברים שאני מחפשת בגבר, חשוב לי גם ההגיל. האם לדעתכם הגיל משנה? הפרש הגילאים משנה, והאם גבר שגדול בהרבה יכול להוות בעיה????? אודה לתשובותיכם... שלכם חגית

מה זה משנה

מה זה משנה לך הגיל שיהיה בן אדם ישר שיהיה טוב אלייך ואל ילדייך חשוב שיהיה עם בטחון כלכלי כמובן שהבדל של שלושים שנה מוגזם

תודה למשיבים:

אני מדברת על הבדל גיל של 15 שנה בערך.....הגבר ניראה מעולה, שרמנטי, מתנהג כמו ג'נטלמן אמיתי, מפנק, פרחים טלפונים והודעות. לא משתגע אלא די במתינות....שאני איתו אני נהנית אבל חושבת על הגיל וזה קצת מוריד את חשק.... מה אתם אומרים יקירי? שלכם תמיד תמיד, חגית

מצד אחד ומצד שני

מצד אחד את אומרת שהוא שרמנטי וכו וכו, ואת נהנית במחיצתו מצד שני כשאת חושבת על הפרש הגילאים אז קצת יורד לך ממנו...? לדעתי המשיכה במקרה שלך היא חשובה, ובכלל בלי משיכה (ועוד בהתחלה) איך אפשר להמשיך קשר? אני מאוד פרו-התנסויות ומאמין שצריך להתקדם כל הזמן ולנסות דברים אחרים (ראית את השלטים- "בחיים צריך לזוז כדי להתקדם"? - אני מאוד מאמין בזה) אבל כל עוד עניין הגיל מפריע לך עד כדי חוסר חשק, אני במקומך הייתי חותך מייד מהסיבה הפשוטה- בעתיד זה יפריע לך עוד יותר

היי לכולם, אני בטוחה שלא פעם שאלתם את עצמכם את השאלה: מה היום חשוב לכם, במציאת בן / בת זוג לפרק ב'??? בין יתר הדברים שאני מחפשת בגבר, חשוב לי גם ההגיל. האם לדעתכם הגיל משנה? הפרש הגילאים משנה, והאם גבר שגדול בהרבה יכול להוות בעיה????? אודה לתשובותיכם... שלכם חגית

אם יש אהבה הגיל כבר לא משנה וחוץ מזה גיל זה רק מספר

ושוב חגית

צריך להתיחס לתגובה הראשונית שלי.לא רק להבדל של 15 שנים אלא בני כמה אתם.

בוקר טוב

שלום חגית לפי דעתי גיל לא צריך להפריע..אני הפוך ממך..גרושה ויש לי בן זוג שהוא קטן ממני ב12 שנה..כבר חצי שנה.. יש צעירים שמתנהגים כמו מבוגרים..ויש מבוגרים שמתנהגים כמו צעירים.. אם יש כימייה והכל ..אין שום בעייה..הכל בראש..

הכי חשובה היא התקשורת

הבינאישית.בעיקרון אני אישית מעדיפה בחור שמבוגר ממני בין 5-10 שנים.

לדעתי זה רק יתרון

גבר מבוגר ממך לעולם תהיה לו ההבנה שלא תמצא בצעיר יותר. גבר מבוגר ממך יתן לך (לפחות אמור) שלווה ושקט מה שקשה למצוא במקרים אחרים.

היי חגית

פרק ב תלוי בגילאים של בני הזוג ,מה רוצים בקשר, ואם יש כוונה להבאת ילד משותף האם זה מקובל על שני הצדדים. במצב שיש ילדים לשני בני הזוג והם אינם מעונינים בילד נוסף הפרש הגילאים לא תמיד חשוב ולא מדובר על אישה בת 30 וגבר בן 50 כי אז ההפרש גדול מידי וזה ייצור בעיה ולגבר לא יהיה סבלנות אם לאישה יש ילדים קטינים. בגדול אני חושב שהסברתי את עצמי.

היי חגית

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרושים גרושות
בחר
בחר